Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Skriv inn epostadressen din (må være den som er registrert på Mekke), og trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

Dommere i Norsk Schäferhund Klub.

Navn

Adresse

Tlf.

Mailadresse

FCI dommer

Klubbdommer tysk mønster

Norsk avlskåring

Tysk avlskåring

Wusv dommer

Arvid Strømsvik

Urb eden serena 7713 guardarmor del segreva 03140 Allicante Spain

+34 51 55 71 36

Arvid.stromsvik@runbox.no

 

x

x

x

x

 

Bjørn Lundberget

Nordbergveien 4

2420 Trysil

+47 48 00 48 48

Bjorn.lundberget@jolstad.no

 

 

x

x

 

 

Jonny Johnsen

Storgata 32a

8610 Mo i Rana

+47 95 76 92 30

Jonny-5@online.no

 

x

x

x

 

 

Karl Otto Ojala

Boks 2016

9507 Alta

+47 31 34 03 80

ojala@online.no

 

x

x

x

x

x

Kjell Pollestad

Asneåsen 11

3222 Sandefjord

+47 46 66 80 44

kjell@locathelli.com

 

 

x

x

 

 

Leif Belgen

Eikebergveien 55

1860 Trøgstad

+47 99 23 42 84

Leif@haakanesmaskin.no

 

x

x

x

x

 

Liv Evjen

Fagerheim Alle 81 B

7040 Trondheim

+47 73 92 11 49

liv.evjen@online.no

 

x

x

x

 

 

Oddbjørn Winther

Bodalsvei 42

1743 Klavestad

+47 99 62 30 49

odwint@online.no

 

x

x

x

 

 

Rolf Evensen

Lars Jordes veg 2a

2615 Lillehammer

+47 95 76 92 30

rolevens@bbnett.no

 

x

x

x

x

 

Svein Egil Vagle

Kommandantvei 5

4309 Sandnes

+47 91 31 42 94

Svein-egil.vagle@archerwell.co

x

x

x

x

 

Svein Nilsen

Plogveien 12

1809 Askim

+47 46 43 13 39

Niknilse@online.no

 

 

x

 x

 

 

Ilone Maria Søderholm

Mårsvingen 12

9512 Alta

+47 90 73 52 77

ilonesd@gmail.com 

 

x

 

 

 

Geir Flønes

Røddeveien 351

7083 Leinstrand

+47 45 90 41 07

flones.geir@gmail.com 

 

x

 

 

 

 

Rev 24.09.2019 - JHN

Ringsekretær

  NSchK avdeling Navn Adresse Postnummer/ Sted Telefon E-post
Ringsekretær   Svein Nilsen Plogveien 12 1809 Askim 46431339 niknilse@online.no 
Ringsekretær   Leif Vidar Belgen Eikebergveien 55 1860 Trøgstad 99234284 Welincha@online.no 
Ringsekretær   Anne-Marit Traaholt Båstadveien 994 1866 Båstad 93456374 a-traah@online.no 
Ringsekretær   Rita Røsberg Nordbygdvegen 298 2340 Løten 97112156 rita@kennel-ipso.com 
Ringsekretær   Hanne Kiil Barstadvegen 204 2838 Snertingdal 99468203 hakino01@hotmail.com 
Ringsekretær   Nils Thowsen Rabe Rørestrandvn 6 3186 Horten 41544725 nilsrabe@broadpark.no 
Ringsekretær   Tone Oliversen Asperholen 4 4329 Sandnes 48306681 tone.rasmussen@gmail.com 
Ringsekretær   Anne-Mari Husebø Bruraberget 11 4330 Ålgård 93467914 amhusebo@gmail.com 
Ringsekretær   Raymond Sandvik Litlabøvegen 391 5417 Stord 46816416 rasandvi@gmail.com 
Ringsekretær   Berit Hansen Mølnenga 2 9104 Kvaløya 41515834 beha2@online.no 

Sist oppdatert 07.09.2020 kl. 13:49

Del denne siden med andre!

Share on Facebook

Personvernerklæring

Logg inn