Hopp til innhold

Norsk Schäferhund Klub 

Dommere i Norsk Schaferhund klubb.

Navn

Adresse

Tlf.

Mailadresse

FCI dommer

Klubbdommer tysk mønster

Norsk avlskåring

Tysk avlskåring

Wusv dommer

Arvid Strømsvik

Urb eden serena 7713 guardarmor del segreva 03140 Allicante Spain

+34 51 55 71 36

Arvid.stromsvik@runbox.no

 

x

x

x

x

 

Bjørn Lundberget

Nordbergveien 4

2420 Trysil

+47 48 00 48 48

Bjorn.lundberget@jolstad.no

 

 

x

x

 

 

Jonny Johnsen

Storgata 32a

8610 Mo i Rana

+47 95 76 92 30

Jonny-5@online.no

 

x

x

x

 

 

Karl Otto Ojala

Boks 2016

9507 Alta

+47 31 34 03 80

ojala@online.no

 

x

x

x

x

x

Kjell Pollestad

Asneåsen 11

3222 Sandefjord

+47 46 66 80 44

kjell@locathelli.com

 

 

x

x

 

 

Leif Belgen

Eikebergveien 55

1860 Trøgstad

+47 99 23 42 84

Leif@haakanesmaskin.no

 

x

x

x

x

 

Liv Evjen

Fagerheim Alle 81 B,

7040 Trondheim, Norway

+47 73 92 11 49

liv.evjen@online.no

 

x

x

x

 

 

Oddbjørn Winther

Bodalsvei 42

1743 Klavestad

+47 99 62 30 49

odwint@online.no

 

x

x

x

 

 

Rolf Evensen

Lars Jordes veg 2a

2615 Lillehammer

+47 95 76 92 30

rolevens@bbnett.no

 

x

x

x

x

 

Svein Egil Vagle

Kommandantvei 5

4309 Sandnes

+47 91 31 42 94

Svein-egil.vagle@archerwell.co

x

x

x

x

 

Svein Nilsen

Plogveien 12

1809 Askim

+47 46 43 13 39

Niknilse@online.no

 

 

x

 

 

 

Rev 24.09.2019 - JHN
Ringsekretær
  NSchK avdeling Navn Adresse Postnummer/ Sted Telefon E-post
Ringsekretær   Nilsen, Svein Plogveien 12 1809 Askim 46431339 - 46431339 niknilse@online.no
Ringsekretær   Belgen, Leif Vidar Eikebergveien 55 1860 Trøgstad 99234284 - 69825124 - 99234284 Welincha@online.no
Ringsekretær   Traaholt, Anne-Marit Båstadveien 994 1866 Båstad 93456374 a-traah@online.no
Ringsekretær   Røsberg, Rita Nordbygdvegen 298 2340 Løten 97112156 - 97112156 rita@kennel-ipso.com
Ringsekretær   Kiil, Hanne Barstadvegen 204 2838 Snertingdal 99468203 hakino01@hotmail.com
Ringsekretær   Rabe, Nils Thowsen Rørestrandvn 6 3186 Horten 33073754 - 41544725 nilsrabe@broadpark.no
Ringsekretær   Oliversen, Tone Asperholen 4 4329 Sandnes 51675779 - 48306681 tone.rasmussen@gmail.com
Ringsekretær   Husebø, Anne-mari Bruraberget 11 4330 Ålgård 93467914 - 93467914 amhusebo@gmail.com
Ringsekretær   Sandvik, Raymond Litlabøvegen 391 5417 Stord 46816416 - 46816416 rasandvi@gmail.com
Ringsekretær   Hansen, Berit Mølnenga 2 9104 Kvaløya 41515834 - 41515834 beha2@online.no

Sist oppdatert 11.12.2019 kl. 08:41

Del denne siden med andre!

Share on Facebook

Personvernerklæring