Hopp til innhold

Norsk Schäferhund Klub 

Oppdatert etter repmøtet 2019.

Hovedstyret (HS)

Leder 

Geir Flønes

+47 45 90 41 07
hsleder@nschk.no 
Avd. Nordenfjeldske

Nestleder 

Rune Gundersen

+47 97 69 84 77
hsnestleder@nschk.no 
Avd. Fredrikstad

Konstituert sekretær 

John-Harald Nymoen

+47 95 88 60 17
post@nschk.no 
Avd. Romerike

Kasserer 

Lisbeth Kvinge

+47 93 64 03 51
hskasserer@nschk.no 
Avd. Romerike

 

Styremedlem

Arne Kristianstuen

+47 92 28 84 82
akr5@online.no 
Avd. Oslo

Styremedlem

Tommy Oftedal

+47 99 08 69 48
avls-ansvarlig@nschk.no 
Avd. Rogaland

Styremedlem

Christopher Andersen

+47 94 97 14 52
chrizand@online.no
Avd. Romerike

HBU leder

 


Hovedbruksutvalget (HBU)

Leder
Ubesatt
bruks-ansvarlig@nschk.no 
 

Rolf Arne Syversen
+47 91 35 46 35
r-a-syve@online.no 
Avd. Romerike

Zarif Hamzik
+47 48 08 46 81
hamzic2011@live.com 
Avd. Romerike

Kari Strande

(LP kontakt)

+47 93 42 10 97
Kari@strande.com
Avd. Romerike

Ubesatt

Ubesatt

 


Avls sekretariat

Mona Søderholm
avl-sekretaer@nschk.no 

Ann-Cathrin Kleppe
avl-sekretaer@nschk.no 

 


Ordensråd

Liv Evjen
+47 99 71 81 30
liv.evjen@online.no 
Fagerheim alle 81 b
7040 Trondheim
Avd. Nordenfjeldske

Arvid Strømsvik
arvid.stromsvik@runbox.no 
Avd. Rogaland

Rolf Mangerud
+47 92 84 39 69
rolf@meradog.no 
Avd. Romerike

Johnny Johnsen
+47 91 54 35 96
jonny-5@online.no 
Avd. Helgeland

 


Revisorer

Revisor
Knut Brekke
+47 95 02 17 49
knut.brekke@vikenfiber.no 
Avd. Oslo

Vararevisor
Toril Bjerke
+47 90 51 80 39
Avd. Indre Østfold

 


Disiplinærutvalget

Arne Kristianstuen
+47 92 28 84 82
du@nschk.no 
Avd. Oslo

Knut Brekke
+47 95 02 17 49
du@nschk.no 
Avd. Oslo

 


Valgkomiteen

Leder
Svein Nilsen
+47 46 43 13 39
niknilse@online.no 
Avd. Indre Østfold

Medlem
Odd Brattøy
+47 47 83 58 61
odd.brattoy@neasonline.no 
Avd. Møre og Romsdal

Medlem
Johnny Johnsen
+47 91 54 35 96
jonny-5@online.no 
Avd. Helgeland

Varamedlem
Magne Henne
+47 99 50 52 12
post@beibar.no 
Avd. Grenland

 


Redaktør/Medlemsregister/webmaster

Redaksjonen til tidskriftet Schäferhunden
Annett Bäck
+47 91 16 36 22
redaktor@nschk.no 
Avd. Nordenfjeldske

Medhjelper for medlemsregister
Lisbeth Kvinge
+47 93 64 03 51
l-kvin@online.no 
Avd. Romerike

Webmaster
John-Harald Nymoen
+47 95 88 60 17
jhnymoen@gmail.com 
Avd. Romerike

Webmaster
Knut Brekke
+47 95 02 17 49
knut.brekke@vikenfiber.no 
Avd Oslo

Sist oppdatert 30.10.2019 kl. 13:48

Del denne siden med andre!

Share on Facebook

Personvernerklæring