Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Skriv inn epostadressen din (må være den som er registrert på Mekke), og trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

 

 

Eier/fører sender uoppfordret inn skjema til sitt avdelingsstyre.

Det er klubbene selv som skal sjekke hvem i avdelingen som har oppnådd høyeste poengsum. HS kan bistå hvis det er identiske summer.

Klubbene skal sende inn ett samlet (Utstilling, LP, Bruks og IGP/RIK) bestillingsark senest 30 november til post@nschk.no.

HOVEDSTYRETS ÆRESPRIS  2019  
Avdeling Hund Eier
Utstilling normalhår    
Agder Thomsebo Talina Kathrine Ertzeid
Bergen Kelly av Svebø Sven Børre Stensland
Fredrikstad Owinn's Wanesca Mona Søderholm
Grenland Gildewangen's Cessi Magne Henne
Halden Fjellas Itzy Christin Røyert
Hedmark Johnny B av Svebø Heidi Brekke
Helgeland Zupras Mailo Hans Helge Hansen
Indre Østfold Welincha's Vizla av Tosebygda Leif Belgen / Svein Nilsen
Møre og Romsdal Ingodd's Essina Marit Langlo
Nordenfjeldske Team Cayira Tirill Unni og Geir Wikstrøm
Oslo Kane av Svebø Trond Nielsen
Romerike Quba av Røstadgården Rolf Syversen
Utstilling langhår    
Agder C-Kira av Zynken Marta Bårdsen
Arendal Falkøen's Dina Jenni Andersen
Fredrikstad Komsa's Lana Helle Hansen
Hedmark Team-Leri Emzi Elisabeth Landløpet
Indre Østfold Bukkestis Tara Hilde Galborgen
Møre og Romsdal Ingodd's Scala Berit Neuenkirchen
Nordenfjeldske Ingodd's Lara Linda Merethe Haugen
LP    
Hedmark Team-Leri Emzi Elisabeth Landløpet
Indre Østfold Fughita's Q Zanta Heidi Bernsen
Oppland Team-Leri Emzi Elisabeth Landløpet
Romerike Veemtroppen's Justitia Hanne Brubak
Bruks    
Romerike Bjørnulv's P-Zeren Bente Sæther
IPG    
Fredrikstad Vaktas Etza Finn Åge Johannessen

HOVEDSTYRETS ÆRESPRIS  2018  
Avdeling Hund Eier
Utstilling normalhår    
Bergen Mighty Workers Bellami Mauricio Vargas
Finmark  
Halden Fjellas Itzy Christin Røyert
Hallingdal Ilisa v.d.Nadine Helge Aasmul
Hedmark Falkøen's Vasko Bjørn Lundberget
Helgeland Zupra's Mailo Hans Helge Hansen
Indre Østfold Welincha's Whimpy Torill Bjerke
Møre og Romsdal Ingodd's Essina Marit Langlo
Nordenfjeldske Romi's Quelle Marit Høve
Oslo Burrymo's Frisco Sverre og Lise Kirkemo
Rogaland Yanne av Schäferborgen Svein Vagle
Romerike Quba av Eøstadgården Rolf A Syversen
Sarpsborg Fughita's Qleo Sølvi Irene Hansen
Troms Burre Buritos Karin Diana Nordgård
Utstilling langhår    
Agder C-Nando av Zynken Per Ivar Iversen
Finmark  
Fredrikstad Komsa's Lana Helel Hansen
Indre Østfold Karmakollens Elwis Glen Ove Opsahl-Engen
Nordenfjeldske Chaila's Asha Johnny Eggan
Oppland Rewyr's Lewis Sara Stene
Rogaland Komsa's Iben Tatiana Amigo
Romerike Team Cayra Dory Vigdis Jørgensen
Sarpsborg Fughitas Q-Zantha Heidi Berntsen
LP    
Hedmark Molly av Røstadgården Britt Haugen
Indre Østfold Karmakollens Heiley Lene Merethe Torp
Romerike Quincy av Eøstadgården John-Harald Nymoen
Sarpsborg Fughitas Q-Zantha Heidi Berntsen
Bruks    
Romerike Usco vom Scalindijo Gjermund Andersen
IPO    
Halden   Besford Xhafa

Sist oppdatert 21.10.2020 kl. 08:16

Del denne siden med andre!

Share on Facebook

Personvernerklæring

Logg inn