Hopp til innhold

Norsk Schäferhund Klub 

Rev 24.09.2019 - JHN
Instruktører
Instruktører trinn 1 er ikke tatt med.          
  NSchK avdeling Navn Adresse Postnummer/Sted Telefon E-post
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Hansen, Morten Mørkveien 555 1820 Spydeberg 90094762 - 90094762 mortenhansen@online.no
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Vik, Toril Brynlund Ekebergbakken 12 1823 Knapstad 90750770 - 90750770 t.b.vik@online.no
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Aas, Jostein Brattfossveien 110 1880 Eidsberg 90152103 jostein@askimentreprenor.no
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Vestli, Ronny Bjerkevn 24 1911 Flateby 91551042 - 91551042 rovest@online.no
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Vedvik, Jon-Arne Johan Svendsensv 26 2013 Skjetten 63842499 - 93035613 jon-arne.vedvik@hotmail.com
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Winger, Anneth Franshusvegen 4 2160 Vormsund 90564065 - 90564065 aewinger@online.no
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Behrns, Berit Fjelstadvegen 27 2390 Moelv 92643646 - 92643646 berit.behrns@gmail.com
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Bekken, Gunn Tove Torgerstuvegen 551 2406 Elverum 91749817 - 62425465 - 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Østbakken, Elisabeth Bronkavegen 120 2435 Braskereidfoss 90724615 - 90724615 caizer01@outlook.com
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Rundtom, Kjell Øvre Roåker 2 2653 Vestre Gausdal 90992695 - 61225446 - 90992695 kjrund@online.no
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Sletten, Cato Austbøvn 26 4085 Hundvåg 51549543 - 92658125 cato.sletten@lyse.net
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Olsen, Grethe Nedre Stiaberget 109 5179 Godvik 90566356 gorexigo@hotmail.com
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Myrland, Kari Meyer Hellebakkgrenda 31 5215 Lysekloster 56304538 - 92413368 - 92413368 lunamin@onlin.no
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Endresen, Siw Doris E Skuggaberg 77 B 5545 Vormedal 99262601 siwi.endresen@gmail.com
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Navjord, Anders Lorvik Beisfjord 125 8514 Narvik 90627531 anders@navjord.no
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Mikkelsen, Britt Smaragdveien 2 9022 Krokelvdalen 91608262 - 91608262 bmikke2@online.no
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Pedersen, Ingrid Janne Myrveien 11 B 9511 Alta 92607536 - 92607536 ingridjannepedersen@gmail.com
Instruktør trinn 2 - Brukshund   Pedersen, Heidi Elisabeth Djupvikveien 8 9519 Kviby 90628705 - 95813430 heidi.elisabeth.pedersen@fo.no
Instruktør trinn 2 - Lydighet   Håvi, Britt Carl Bergersensv 43 1481 Hagan 93257182 - 93257182 britt@regnbuen.no
Instruktør trinn 2 - Lydighet   Gillingsrud, Synøve Veumveien 150 1615 Fredrikstad   synove.gillingsrud@gmail.com
Instruktør trinn 2 - Lydighet   Lanes-Grundvig, Antonio Fiskerveien 8 1655 Sellebakk 41597496 nos_pancho1980@hotmail.com
Instruktør trinn 2 - Lydighet   Malmåsen, Michelle Gaupefaret 7 1712 Grålum 45505649 - 45505649 primigenia@mail.com
Instruktør trinn 2 - Lydighet   Malm, Titti Dehli Ultvedtveien 304 1859 Slitu 69893185 - 94145570 jmalm@online.no
Instruktør trinn 2 - Lydighet   Østlid, Anne Bakåsveien 24 1900 Fetsund 63882428 - 91620516 anneostlid@hotmail.com
Instruktør trinn 2 - Lydighet   Brubak, Hanne Hedumveien 365 1930 Aurskog 63864645 - 90179057 hbrubak@gmail.com
Instruktør trinn 2 - Lydighet   Riisøen, Nils Gunnar Sørbygdsveien 189 2636 Øyer 61277755 - 90545760 nilsgunnar07@gmail.com
Instruktør trinn 2 - Lydighet   Husom, Birgit Stuvengveien 62 2836 Biri 61181242 - 47237527 birgithm@renolen.no
Instruktør trinn 2 - Lydighet   Kiil, Hanne Barstadvegen 204 2838 Snertingdal 99468203 hakino01@hotmail.com
Instruktør trinn 2 - Lydighet   Larsen, Morten R. Brattebøveien 39 4336 Sandnes 51516626 - 41046970 mrl@lyse.net
Instruktør trinn 2 - Lydighet   Kårvatn, Guri Håsenvegen 51 6600 Sunndalsøra 71690939 - 91856199 - 91856199 guri.karvatn@gmail.com
Instruktør trinn 2 - RIK   Hegg, Rolf Høgdavegen 189 2223 Galterud 92600067 - 92600067 rolf@kruttlappen.no
Instruktør trinn 3 - Lydighet   Antonsen, Ellinor Dalsauneveien 10 7037 Trondheim 73964824 - 99710848 ellinora@online.no
Instruktør trinn 3 - RIK   Kjønstad, Roar Røhrtsvei 56 1181 Oslo 99266786 roar.kjonstad@oslo-hundeskole.no
Instruktør trinn 3 - RIK   Olsen, Gunnar Storveien 24 1624 Gressvik 90132085 gunn-o4@online.no
Instruktør trinn 3 - RIK   Vestli, Ronny Bjerkevn 24 1911 Flateby 91551042 - 91551042 rovest@online.no
Instruktør trinn 3 - RIK   Rundtom, Kjell Øvre Roåker 2 2653 Vestre Gausdal 90992695 - 61225446 - 90992695 kjrund@online.no
Instruktør trinn 3 - RIK   Hagen, Arvid Tunfjellvn 13 5363 Ågotnes 56330774 - 95205031 - 95205031 arvidhag@broadpark.no
Instruktør trinn 3 - RIK   Krogh, Arvid Bergbygda 265 7624 Ekne 74015772 - 99356792 - 99356792 arvi-kro@online.no
Instruktør trinn 3 - RIK   Ojala, Karl Otto Postboks 2016 9507 Alta 91340380 - 91340380 karl.otto.ojala@hoved.net

Sist oppdatert 22.10.2019 kl. 11:37

Del denne siden med andre!

Share on Facebook

Personvernerklæring