Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Hopp til innhold

Listen er filtrert etter dato for parring.

Alle parringer skal meldes på "Melding om parring og fødsel" senest 14 dager etter parring/fødsel.

cute german shepherd puppies

 

Dato for parring Dato for fødsel Kennel navn Hannhundens navn Tispens navn Medlem i avdeling Post nr. og postadresse Mobil nr E-post Nettsted
16.05.2020   Theahagen Fynn Vom Suentelstein Ozaka av Theahagen Nordenfjeldske 7300 Orkanger 99415156 bbye44@msn.com FB:Bjørn Bye
* 06.05.2020   Theahagen Anno av Quantos Haffranz av Quantos Nordenfjeldske 7300 Orkanger 92843425 maritkristinesamskott@msn.com FB Marit Kristine Samskott
02.05.2020   Wennigården HYLTELANDS AKIRO TEAM RAPI UXI HALLINGDAL 6885 ÅRDALSTANGEN 47163583 rorind@online.no  
* 30.04.2020   Theahagen Fynn Vom Suentelstein Haus Lintz Quazi Nordenfjeldske 7300 Orkanger 99415156 bbye44@msn.com FB:Bjørn Bye
* 29.04.2020   Svebø Falkøens Vasko Hakuri av Svebø Bergen 5708 Voss 45003121 sbsteinsland@icloud.com www.kennel-sveboe.com
28.04.2020   Ann-Christin Skaiaa Team Marlboro Uno Falkøen's Dima Agder 4957 Risør 95299577 stemarsrosie@gmail.com  
27.04.2020   Fjella Rustøl`s Nero Fjellas Ea Halden 1777 Halden 92824142 monica.otte.nohr@halden.net www.fjella.net
22.04.2020   Wolfherzen Alfarheims C-Uno Bibi Mavic Poland Hedmark 2410 Hernes 46917021  bibimavicpoland@outlook.com  
* 22.04.2020   Saqro Dirty Harry av Thorarinn Yobaro's Sarah Hedmark 2283 Åsnes Finnskog 92989007 kennel@saqro.no  
* 15.04.2020   Frøyhagaarden Armani Team Tierras Charras Karmakollen`s Holly Indre Østfold 1880 Eidsberg 41223350 ackleppe@hotmail.com  
10.04.2020   Komsa Hylteland's Akiro Cher von der Freiheit Westerholt Fredrikstad - Finnmark 1593 Svinndal 46542239 - 91340380 monasoderholm29@gmail.com - ojala@online.no www.kennelkomsa.no
01.04.2020 TOM Røstadgården Dingo Di Casa Mary Ice Tindra Krissy Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/#
19.03.2020 18.05.2020 Trinento Falkøens Vento Zackie av Trinento Kongsberg 3074 Sande 92069020 tron-gr@online.no www.trinento.com
18.03.2020   Svebø Falkøen's Vasko Lana av Svebø Bergen 5708 Voss 45003121 sbsteinsland@icloud.com www.kennel-sveboe.com
12.03.2020 13.05.2020 Hennagarden Rustøl`s Nero Hennagardens Destra Oppland 2372 Brøttum 92063428 karihelene@hennagarden.no www.hennagarden.no
08.03.2020 08.05.2020 Rustøl Kingsley vom Elbe-Saale Winkel Ilaisa von der Nadine Bergen 5305 Florvåg 92477788 tom_stolen@hotmail.com  www.rustol.com 
28.02.2020   Malacita Caspar Vom Pendler Rewyrs Ronja Oppland 2435 98823627 saraks86@gmail.com  
25.02.2020 23.04.2020 Rustadmoen Falkøen's Vasko Rustadmoens Quintessence Tessa Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
22.02.2020 25.04.2020 Falkøen Falkøen's Vasko Jessy von der Kleinen Mohr Hedmark 2420 Trysil 47804848 - 99740250 trysil@jolstad.no Kennel Falkøen på Facebook 
21.02.2020 19.04.2020 Steigen NOR Karmakollens Elvis Honey von Turia drimas Romerike 3440 Røyken 93007700 tkvam@me.com www.steigen.dog 
20.02.2020 20.04.2020 Komsa Hylteland's Akiro Komsa's Nix Finnmark - Fredrikstad 9511 Alta 91340380 - 46542239 ojala@online.no - monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
12.02.2020 15.04.2020 Bukkesti Grizzly vom Herbrammer-Wald Bukkesti Tara Indre Østfold 1809 Askim 46431339 svein.nilsen@jernia.no https://www.facebook.com/groups/135484586480100/?ref=bookmarks
09.02.2020   Sandengaarden Rustøl's Nero Geisha Av Allfast Bergen 5108 Hordvik 47274161 Sandenmonica@gmail.com  
08.02.2020 08.04.2020 Ubere Matris Raiser's fanto Cutulus Kobra Frederikstad 3180 Nykirke 93670547 kegravgaard@mail.dk  
07.02.2020 05.04.2020 Katsuko Rustøls Nero Arielle av Aursmoen Romerike 1930 Aurskog 94971452 chrizand@online.no  
02.02.2020 01.04.2020 Wennigården Udro Vom Team Panoniansee Rayka Vom Streek Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
28.01.2020   Rustadmoen Falkøen's Vasko Rustadmoens Nemesis Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
27.01.2020 26.03.2020 Dory's Team V-E Gildewangen's Jo-Theo Romi's Viola Romerike 2114 Disenå 48212960 hjvigdis@online.no  https://www.facebook.com/Dorys-Team-V-E-306659463196147/
27.01.2020 TOM Ingodd Ingodds Grassano Ingodds Ellys Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
23.01.2020 26.03.2020 Pitterhaugen Rallarbo's Gaston Gipsygårdens Roli Bergen 5868 Bergen 90629086 pgunna-l@online.no  
22.01.2020 24.03.2020 Heldenhaft Hercules vom Großen Ex Crissi av Heldenhaft Fredrikstad 1623 Gressvik 46760999 ipoemma@hotmail.com www.heldenhaft.no
22.01.2020 Karin-Diana Nordgård Caspar Wom Pendler Kn Bella Tromsø 9059 Storsteinnes 95100122 Karin-di@online.no  
17.01.2020 TOM Katsuko Don di Casa Caputi Cara av Aursmoen Romerike 2080 Eidsvoll 47505045 nordahl.aina@gmail.com  
16.01.2020 18.03.2020 Veemtroppen Rustøl's Goliath Veemtroppens Jippi Moss/Vestby 1555 Son 91391911 toaspen@frisurf.no http://veemtroppen.com/index.html
15.01.2020 Theahagen Burrymos Frisco Inka av Theahagen Nordenfjeldske 7300 Orkanger 99415156 bbye44@msn.com  
11.01.2020 11.03.2020 Frøyhagaarden Yumen vom Messina Karmakollen`s Carmenzita Indre Østfold 1880 Eidsberg 41223350 anncathrinop@gmail.com  
10.01.2020 Schæferborgen Luis v Emekndorfer Park Yanne av Schæferborgen Rogaland 4309 Sandnes 91314284 svein-egil.vagle@archerwell.com  
09.01.2020 09.03.2020 Romi Draco von Roosvec Romi's Qwelle Romerike/Nordenfjeldske 1900 Fetsund 92843969 / 92255195 lai-hoe@online.no / meradog@online.no www.romi.no
04.01.2020 TOM Ingodd Ingodds Kondor Ingodds Wespe Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
03.01.2020 28.02.2020 Røstadgården Dingo Di Casa Mary Lykke av Røstadgården Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/
31.12.2019 04.03.2020 Finika Caspar v. Pendler Rallarbo's Quintella Hedmark 2340 Løten 41854656 frode@dr-clauders.no  
31.12.2019 02.03.2020 Falkøen Dirty Harry av Thorarinn Falkøens Dina Hedmark 2420 Trysil 47804848 trysil@jolstad.no  
23.12.2019 Svebø Boku vom Haus Jurincie Cindy av Svebø Bergen 5708 Voss 45003121 sbsteinsland@icloud.com  
16.12.2019 Fjella Fjellas Emeric Team Sajo Fleur Halden 1777 Halden 92824142 monica.otte.nohr@halden.net www.fjella.net 
01.12.2019 02.02.2020 Rottenhaller Quyndios vom Suentelstein Hazel Av Rottenhaller Tromsø og omegn 9512 Alta 95728300/91612540 post@kennelrottenhaller.com www.kennelrottenhaller.com
29.11.2019 Fughita boku vom haus jurincie Fughita`s Qleo Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 soelviszoo.halden@gmail.com www.fughita.com
29.11.2019 30.01.2020 Komsa Marlo vom Haus Tchorz Komsa's Lycke Finnmark - Fredrikstad 9511 Alta 91340380 - 46542239 ojala@online.no - monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
18.11.2019 15.01.2020 Komsa Leopold vom Zellwaldrand Komsa’s Lana En Finnmark - Fredrikstad 9511 Alta 91340380 - 46542239 ojala@online.no - monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
17.11.2019 16.01.2020 Finika Caspar Vom Pendler Finika`s Mira Hedmark/Nordenfjeldske 2340 Løten 41854656 jannicken@dr-clauders.no  
15.11.2019 13.01.2020 Luberheide Caspar vom Pendler Roxy Vom Pendler Rogaland 4355 98212470 kennel-luberheide@hotmail.com  
14.11.2019 Malacita Chaila's Grand Tyson Chaila's Asha Oppland 2435 98823627 saraks86@gmail.com Kennel Malacita på facebook
13.11.2019 12.01.2020 Finika Team Marlboro Apollo Finika's Maica Hedmark 2340 41854656 frode@dr-clauders.no  
10.11.2019 13.01.2020 Ulvebo Team Cayira Hercules Ulvebo's Fenya Nordenfjeldske 7540 Klæbu 99387959 trond@ulvebo.com Kennel Ulvebo på Facebook
08.11.2019 06.01.2020 Yobaro Team Cayira Qaiser Yobaro's Jippi Hedmark 2435 Braskereidfoss 41303287 kennelyobaro@gmail.com  
05.11.2019 03.01.2020 Komsa Falkøen’s Vasko Xilli vom Emkendorfer Park Fredrikstad - Finnmark 1593 Svinndal 46542239 - 91340380 monasoderholm29@gmail.com  www.kennelkomsa.no 
05.11.2019 TOM Røstadgården  Dingo Di Casa Mary  Perle av Røstadgården  Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com  https://rostadgarden.webnode.com/
03.11.2019 Fughita Ian vom kleinen Zauberberg Fughita`s Q-Zantha Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 kennelfughita@gmail.com www.fughita.com
03.11.2019 03.01.2020 Ingodd Falkøens Vasko Ingodds Doccas  Nordenfjeldske 7040 Trondheim +47 99718130 liv.evjen@online.no  www.ingodds.com 
02.11.2019 01.01.2020 Burrymo Willas Vom Suentelstein Romi's Xexxi Oslo 1900 Fetsund 91364047 - 90726450 burrymo@frisurf.no  www.kennelburrymo.net 
27.10.2019 Exram Odylon vom Fichtenschlag Rustøl’s O’karla Agder 4708 Vennesla 98294305 Terje.vehus@vennesla.kommune.no 
26.10.2019 26.12.2019 Bukkesti Falkøens Vasko Welinchas Vizla av Tosebygda Indre Østfold 1809 Askim +47 46431339 niknilse@online.no 
25.10.2019 TOM Wolfherzen Falkøen's Vento Bibi Mavic Poland  Hedmark 2410 Hernes 46917021 bibimavicpoland@outlook.com 
24.10.2019 Hopinus Ixtrem vom Eisernen Kreuz Holly vom Hessenstein Nordenfjeldske 2016 Frogner 92844904 ingrid.austad@hotmail.com 
22.10.2019 21.12.2019 Romi Marlo Vom Haus Tchorz ( FCI ) Romi's Xi Romerike/Nordenfjeldske 1900 Fetsund 92843969 / 92255195 lai-hoe@online.no  / meradog@online.no  www.romi.no 
13.10.2019 13.12.2019 Trinento Willas vom Suentelstein Tascha av Trinento Kongsberg 3074 Sande 92069020    
08.10.2019 09.12.2019 Haukåsen Falkøens Vasko Haukåsens Denn etter Una Sarpsborg 1664 Rolvsøy 47284048 chriwes@live.no http://www.kennelhaukaasen.com
27.09.2019 28.11.2019 Zynken Rustøl's Nero Thomsebo Talina Agder 4735 Evje 47942559 -40524512 - 91596178 ingemaa@online.no Kennel Zynken facebook
23.09.2019 23.11.2019 Wennigården Quyndios vom Suentelstein Jenna av Waltzygården Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
17.09.2019 Rallarbo Caspar vom Pendler Rallarbo's Kelly Rogaland 4306 Sandnes 91887345 petter.mehlum@fkra.no 
17.09.2019 16.11.2019 Svebø Falkøens Vasko Fanta av Svebø Bergen   45003121  
14.09.2019 14.11.2019 Komsa Falkøen's Vento Komsa's Iben Fredrikstad - Finnmark 1593 Svinndal 46542239 - 91340380 monasoderholm29@gmail.com  www.kennelkomsa.no 
12.09.2019 NA Caspar vom Pendler Q. av Quantos Rogaland  4034 Stavanger  +47 47511332 jone.olsen@lyse.net  NA
11.09.2019 09.11.2019 Zynken Team Paks's Gekko Quamzi av Zynken Agder 4735 Evje 47942559 ingemaa@online.no  
10.09.2019 09.11.2019 Røstadgården Adler See Wisum Chamonas Xotica Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com  https://rostadgarden.webnode.com/
08.09.2019   Falkøen Marlo vom Haus Thorz Falkøens Selma Hedmark   47804848    
28.08.2019 26.10.2019 Saquro Team Cayira Hercules Rallarbo`s Qluss Hedmark 2283 Åsnes 41100162 ac.kjensmo@gmail.com  
16.08.2019 15.10.2019 Røstadgården  Quyndios vom Suentelstein Ruby av Røstadgården Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com  https://rostadgarden.webnode.com/
10.08.2019 10.10.2019 Luberheide Caspar vom Pendler Quamara vom Luberheide Rogaland 4355 98212470 kennel-luberheide@hotmail.com  
16.06.2019 14.08.2019 Rallarbo Caspar vom Pendler Rallarbo's Diesel Rogaland 4306 Sandnes 46785785 tore.offshore@gmail.com 

* Dispensasjon gitt pga korona tiden og at noen krav ikke var iht regelverket.

Sist oppdatert 05.06.2020 kl. 13:10

Del denne siden med andre!

Share on Facebook

Personvernerklæring

Logg inn