Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Skriv inn epostadressen din (må være den som er registrert på Mekke), og trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

Listen er filtrert etter dato for parring.

Alle parringer skal meldes på Melding om parring senest 14 dager etter parring/fødsel.

Trykk her for fødsel Melding om fødsel

Ref Avl statutter

Gå inn på NKK Dogweb  for mer informasjon om hundene.

Trykk her for å komme inn på detaljert valpliste

For oppdrettere som skal ha gjort noen forandringer webmaster@nschk.no 

cute german shepherd puppies

(For å se våre oppdrettere, gå inn på denne siden Side: Oppdretter)

Venter på tilbakemelding fra HAR ang parring. Dato for parring

Dato for fødsel

Grønn- Mange valper tilgjengelig

Gul - Få valper tilgjengelig

Rød - Alle solgt

Kennel navn Hannhundens navn Tispens navn Medlem i avdeling Post nr. og postadresse Mobil nr (til Norge +47) E-post Nettsted
17.02.2024 Komsa Grimm della Valcuvia Komsa's Pixie Fredrikstad - Finnmark 1593 Svinndal 46542239 monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
16.02.2024 Rottenhaller Bismark Hof Eskil Team Amitis Hermes Tromsø og omegn 9512 Alta 95728300 / 91612540 post@kennelrottenhaller.com kennelrottenhaller.com
13.02.2024 Wennigården Grimm Della Valcuvia Omara du Val D`Anzin Kongsberg 6885 Årdalstangen 47163583 rorind72@gmail.com  
10.02.2024 Ingodd Hasko v. Hühnegrab Ingodds Urmah Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
09.02.2024 Røstadgården Zaron Dei Murolo Finika´s Pepzie Hedmark 2480 Koppang 95279795 kennel.rostadgarden@gmail.com https://rostadgarden.webnode.page/kontakt/
06.02.2024 Solwangens Zaron Dei Murolo Fughitas Cava Fredrikstad 1730 Ise 96509513 cecilie.hansen@tryg.no Kennel Solwangen
28.01.2024 Svebø Hasko vom Hühnegrab Tessa av Svebø Bergen 5708 Voss 45003121 sbsteinsland@icloud.com https://www.kennel-sveboe.com/
27.01.2024 Thorarinn Buck vom Türkenkopf Elista vom maserau Arendal 5382 Skogsvåg 41339986 hamgaard@vomzidena.com www.thorarinn-zidena.com
27.01.2024 Romi Hasko vom Hühnegrab Romi's Xi Romerike / Nordenfjeldske 1920 Sørumsand 92843969 / 92255195 meradog@online.no www.romi.no
25.01.2024 Chaila Hasko vom Hühnegrab Chaila's Xtreme Xaga Nordenfjeldske 7519 ELVARLI 97484081 / 98639327 egganis@gmail.com  
25.01.2024 Wennigården Boas von Jabora Britta zum Gigelsfelsen Kongsberg 6885 Årdalstangen 47163583 rorind72@gmail.com  
23.01.2024 Rallarbo Hasko Vom Huhnegrab rallarbo's mazikeen Rogaland 4336 Sandnes 99086948 tommyofte@gmail.com  
22.01.2024 Wennigården Elton von Blankanera Atila`s Ixi Kongsberg 6885 Årdalstangen 47163583 rorind72@gmail.com  
21.01.2024 Veemtroppen Jim von Messina Veemtroppens Mafia Moss/Vestby 1555 Son 91391911 guri.karvatn@gmail.com  
19.01.2024 Hus Ymir Bismark Hof Eskil Rustøls Tina II Romerike 1930 Aurskog 94971452 Christopher.andersen@posten.no  
18.01.2024 Xenon Bidja`s Messi Xenon`s Jackie Nordenfjeldske 7093 Tiller 40554550 / 92601110 unniwiks@me.com  
09.01.2024 Trinento Bizmarks Hof Eskil Rustøls Catja Kongsberg 3074 Sande 92069020 / 97170220 tron-gr@online.no www.trinento.com
09.01.2024 Falkøen Gaston von der Ostfrieshen Thingstatte Unique von Klostermoor Hedmark / Arendal 2420 Trysil 47804848 / 99740250 bjorn.lundberget@jolstad.no FB Falkøen - IKKE TEAM Falkøen
07.01.2024 Katsuko Bizmarks Hof Eskil Calippo Kelly Romerike 2080 Eidsvoll 47505045 / 99466596 kennel.katsuko@gmail.no https://www.facebook.com/KennelKatsuko
07.01.2024 Exram Hasko vom Huhnegrab Akira av Exram Agder 4708 Vennesla 98294305 Terjevehus@gmail.com  
06.01.2024 Komsa Quinto vom Klostermoor Komsa's Kessie Finnmark - Fredrikstad 9511 Alta 91340380 - 46542239 ojala@online.no www.kennelkomsa.no
31.12.2023 Theahagen Zaron Dei Murolo Ulva av Theahagen Nordenfjeldske 7300 Orkanger 99415156 bbye44@msn.com FB
25.12.2023 TOM Under reg Ingodds Cash Amira av Frøyhagaarden Nordenfjeldske 7514 Stjørdal 48032275 tvordal@gmail.com  
23.12.2023 Sjetnehagen Bidja'S Messi Sjetnehagen's Dixie Nordenfjeldske 7059 Jakobsli 45392910 Rinasp@gmail.com Kennel Sjetnehagen ( Facebook)
20.12.2023 Zynken Nemo av Zynken Team Rapi Qazi Grenland 4735 Evje 47942559 ingemann55@hotmail.com Kennel Zynken Facebook
19.12.2023 Wennigården Superioue`s Oslo Ollie av Wennigården Kongsberg 6885 Årdalstangen 47163583    
18.12.2023 Røstadgården Zaron Dei Murolo Yellow av Røstadgården Hedmark 2480 Koppang 95279795 kennel.rostadgarden@gmail.com https://rostadgarden.webnode.page/kontakt/
09.12.2023 06.02.2024 Yobaro Superioue's Oslo Yobaro's Zafira Nordenfjelske 2435 Braskereidfoss 41303287 kennelyobaro@gmail.com  
01.12.2023 Fjella Xantos vom Freese Land Fjellas Olivia Halden 1786 Halden 92824142 Monica.otte.nohr@halden.net  
01.12.2023 TOM Karmakollen BMW Adi Coffiena Adi Oppland 2836 Biri 99477879 jonolasviund@hotmail.com FB
26.11.2023 Rustøl's Rio D’val D’anzin Rustøl’s Nissi Bergen 5305 Florvåg 99477788 Tom_stolen@hotmail.com Facebook-Instagram = Kennel Rustols
25.11.2023 27.01.2024 Rallarbo Hasko vom Hühnegrab Rallarbos Wendy Rogaland 4336 Sandnes 99086948 tommy@dr-clauders.no  
24.11.2023 TOM Frøyhagaarden Rustøl’s Cwattro Karmakollen’s Holly Indre Østfold 1880 Eidsberg 41223350 anncathrinop@gmail.com  FB: Kennel Frøyhagaarden
24.11.2023 23.01.2024 Falkøen Hasko vom Hünhnegrab Burrymo´s Hilzi Hedmark - Arendal 2420 Trysil 47804848 / 99740250 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook kennel Falkøen - ( IKKE TEAM FALKØEN
20.11.2023 19.01.2024 Skauland Hasko vom Hühnegrab Beam'R av Redi Felgen Grenland 4832 Mykland 94129294  
20.11.2023 21.01.2024 Zupra Superioue's Oslo Tina av Svebø Nordenfjeldske Alvdal 91747389 Inge@zupra.com https://m.facebook.com/groups/802554991540862/?ref=share
20.11.2023 16.01.2024 Falkøen Gaston von der Ostfriesischen Thingstatte Finja von Zisawinkel Hedmark & Arendal 2420 Trysil 47804848 / 99740250 bjorn.lundberget@jolstad.no  
18.11.2023 Sjetnehagen BMW Adi Sjetnehagen's Edith Piaf Nordenfjeldske 7059 Jakobsli 45392910 Rinasp@gmail.com Facebook Kennel Sjetnehagen
15.11.2023 14.01.2024 Zynken Zaron dei Murolo Nikita av Zynken Grenland 4735 Evje 47942559 ingemann55@hotmail.com Kennel Zynken
15.11.2023 19.01.2024 Frøyhagaarden Rustøl’s Cwattro Fontana av Frøyhagaarden Indre Østfold 1880 Eidsberg 41223350 anncathrinop@gmail.com  FB: Kennel Frøyhagaarden
13.11.2023 13.01.2024 Falkøen Superioue’s Oslo Daggy Vom Kurfürstendamm Hedmark og Arendal 2420 - 4812 47804848 / 99740250 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook - Kennel Falkøen. (IKKE TEAM FALKØEN)
12.11.2023 10.01.2024 Wanyar Sardis von Ghattas Neverkilen´s Elly Bergen 5200 Os 90204902 oddbahus@online.no  
11.11.2023 09.01.2024 Hundhamaren Timotei Aykmar Ubere Matris Daisy Nordenfjeldske 7562 Hundhamaren 92259225 post@hundhamaren  hundhamaren.no
06.11.2023 06.01.2024 Rustadmoen Superioue's Oslo Rustadmoens Quintessence Tessa Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
06.11.2023 08.01.2024 Katsuko Elton Von Blankanera Falkøens Olly ll Romerike 2080 Eidsvoll 47505045 / 99466596 kennel.katsuko@gmail.com https://www.facebook.com/KennelKatsuko
04.11.2023 05.01.2024 Latro Mundo Falkøen’s Bono Rallarbo’s Elly Bergen 5306 Erdal 93833594 vargas139@hotmail.com  
24.10.2023 Zeppo Rallarbo's Ivan Zeppo's Jaffa Arendal 4885 Grimstad 90121276 jpsoens@hotmail.com  
18.10.2023 Yobaro Falkøen's Vasko Rustøl's Lara Nordenfjelske 2435 Braskereidfoss 41303287 kennelyobaro@gmail.com  
18.10.2023 19.12.2023 Rustøls Ronaldo d’val d’anzin Rustøls Incredible Kikki Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com Instagram/ Facebook: Kennel Rustols
16.10.2023 16.12.2023 Røstadgården Zaron dei Murolo Quira di Casa Massarelli Hedmark 2480 Koppang 95279795 / 93007700 kennel.rostadgarden@gmail.com https://rostadgarden.webnode.page/vare-hunder/
15.10.2023 13.12.2023 Rustøls Elton von Blankanera Rustøls Exana Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com Instagram/ Facebook: Kennel Rustols
11.10.2023 10.12.2023 Fjella Bizmarks Hof Lars Fjellas Othea Halden 1786 Halden 92824142 Monica.otte.nohr@halden.net  
09.10.2023 08.12.2023 Rustøls Grimm de la Valcuvia Rustøls Bine Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com Instagram/ Facebook: Kennel Rustols
09.10.2023 07.12.2023 Irbo Rustøls Nero Adler see Znuppa Indre Østfold 1860 Trøgstad 47311014 / 91615546 mherman3@online.no  
07.10.2023 07.12.2023 Bidja Falkøen's Bono Team Cayira Dayzi Nordenfjeldske 7083 Leinstrand 45904107 / 91163622 annett@mardahl.no www.ogklett.com
04.10.2023 08.12.2023 Zupra Ingodds Cash Pepzy av Thehagen Nordenfjeldske 2560 Alvdal 91747389 inge@zupra.com Facebook side, Kennel Zupra
04.10.2023 04.12.2023 Ingodd Falkøen's Bono Ingodds Lisanne Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
04.10.2023 06.12.2023 Finika Bazooka De Casa Celta Finika's Maica Hedmark 2340 Løten 41854590 jannicken@finika.no finika.no
28.09.2023 TOM Katsuko Bizmarks Hof Eskil Qari av Svebø Romerike 2080 Eidsvoll 99466596 / 47505045 kennel.katsuko@gmail.com https://www.facebook.com/KennelKatsuko
18.09.2023 18.11.2023 Katsuko Superioue's Oslo Quatta von Kleinen Mohr Romerike 2080 Eidsvoll 47505045 kennel.katsuko@gmail.com https://www.facebook.com/KennelKatsuko
14.09.2023 Rustøls Elton von Blankanera Perle von Pendler Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com Instagram/ Facebook: Kennel Rustols
05.09.2023 05.11.2023 Svebø Superioue's Oslo Pia av Svebø Bergen 5708 Voss 45003121 sbsteinsland@icloud.com  
03.09.2023 TOM Jowasco Gimmo Vom Hühnegrab Jowascos Amora Indre Østfold 1735 Varteig 95055622 johharap@online.no Facebook: johnharaldelisabethpedersen
02.09.2023 02.11.2023 Solhella Xander von Tronje Saja vom kleinen Mohr Indre Østfold 1816 Skiptvet 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com  
26.08.2023 TOM Ingodd Wax von Eichenplatz Ingodds Urmah Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
22.08.2023 Zeppo Zeppo’s Japp Falkøens’s Æ-Esta Arendal 4885 Grimstad 90121276 Jpsoens@hotmail.com  
18.08.2023 TOM Maykenspoter Zaron dei Murolo Bar-Bara's Luna Sarpsborg 3520 Jevnaker 41902760 maykenspoter@gmail.com FB
12.08.2023 TOM Jowasko L'Orange di Casa Beggiato Fughitas Sookie Indre Østfold 1735 Varteig 95055622 johharap@online.no  
09.08.2023 Allfast Rallarbo’s Ivan Juwel av Allfast Bergen 5334 Hellesøy 99213625 / 93405315 solvi.norstrand@outlook.com https://www.facebook.com/kennelallfast
07.08.2023 TOM Xenon Falkøen's Bono Team Cayira Tirill Nordenfjeldske 7093 Tiller 40554550 / 92601110 Unniwiks@me.com / geirwiks@me.com  
05.08.2023 05.10.2023 Bidja Team Cayira Hercules Team Cayira Lizzie Nordenfjeldske 7083 Leinstrand 45904107 / 91163622 annett@mardahl.no www.ogklett.com
02.08.2023 01.10.2023 Zynken Nemo av Zynken Betzy av Heiagården Grenland 4735 Evje 47942559 ingemann55@hotmail.com FB
22.07.2023 26.09.2023 Rallarbo Rallarbo's Ivan Berta Splitberg Rogaland 4333 Oltedal 46785785 Tore.offshore@gmail.com  
11.07.2023 08.09.2023 Rallarbo Zaron dei Murolo Rallarbo’s Perle Rogaland 4333 Oltedal 46785785 Tore.offshore@gmail.com  
08.07.2023 08.09.2023 Bar-Bara's Team Cayira Jason Bar-Bara's Pam Sarpsborg 1892 Degernes 97065708 barbaras@hotmail.no  
07.07.2023 07.09.2023 Bar-Bara's Team Cayira Jason Bar-Bara's Qvtie Sarpsborg 1892 Degernes 97065708 barbaras@hotmail.no  
06.07.2023 05.09.2023 Wennigården Sardis von Ghattas Omara du Val D`Anzin Kongsberg 6885 Årdalstangen 47163583 Rorind@online.no  
01.07.2023 03.09.2023 Komsa Quinto vom Klostermoor Komsa's Aischa Fredrikstad 1593 Svinndal 46542239 Monasoderholm29@gmail.com Www.kennelkomsa.no
27.06.2023 27.08.2023 Katsuko Chapeau vom Holtkamper hof Team Pakas Whitney Romerike 2080 Eidsvol 47505045 / 99466596 kennel.katsuko@gmail.com https://www.facebook.com/KennelKatsuko
25.06.2023 TOM Zynken Yonex vom Rumbachtal Nala av Zynken Grenland 4735 Evje 47942559 ingemann55@hotmail.com FB
23.06.2023 20.08.2023 Rallarbo Yonex vom Rumbachtal Bizmarks Hof Liselott Rogaland 4336 Sandnes 99086948 tommy@dr-clauders.no  
21.06.2023 23.08.2023 Exram Zeppos Japp Vilja av Exram Agder 4708 Vennesla 98294305 Terjevehus@gmail.com FB
19.06.2023 18.08.2023 Rustadmoen Alfarheims C-Uno Romi's Buffy Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
18.06.2023 Sjetnehagen ZARON dei Murolo Sjetnehagen's Dixie Nordenfjeldske 7059 Jakobsli 45392910 Rinasp@gmail.com Facebook; Kennel Sjetnehagen
03.06.2023 01.08.2023 Wennigården Bazooka de Casa Celta Atila’s Ixi Kongsberg 6885 Årdalstangen 47163583 Rorind@online.no  
03.06.2023 05.08.2023 Theahagen Komsa’s Ibux N’pallaz av Theahagen Nordenfjeldske 7334 Storås 92843425 maritkristinesamskott@msn.com FB
24.05.2023 27.07.2023 Exram Rustøls Onex Geisha av Solhella Agder 4708 Vennesla 98294305 Terjevehus@gmail.com  
16.05.2023 Buschgarten Falkøen`s Vasko Bidja`s Lotta Tromsø   48026434 eva@buschgarten.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100057518167265
15.05.2023 16.07.2023 Røstadgården Zaron dei Murolo Arya av Røstadgården Hedmark 2480 Koppang 95279795 kennel.rostadgarden@gmail.com https://rostadgarden.webnode.page/kontakt/ 
13.05.2023 Heldenhaft Sayid z Lomeckeho Polesi Fiie av Heldenhaft Fredrikstad 1623 Gressvik 46760999 emma_heldenhaft@hotmail.com  
11.05.2023 08.07.2023 Beibar Zaron dei Murolos Zeppo`s Juni Grenland 3739 Skien 99505212 post@beibar.no   
05.05.2023 06.07.2023 Gledesstien Rustøl's Cwattro Omara av Quantos Oslo 0661 Oslo 95084041 jeanettvictoriamelby@gmail.com  
03.05.2023 Rustøls Wax von Eichenplatz Neverkilen’s Elly Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com Kennel Rustols Facebook/ Instagram
01.05.2023 01.07.2023 Vargfjell Orex Aykmar Vargfjells Tascha Kongsberg 3950 Mjøndalen 41691405 trude-ha@online.no Kennel Vargfjell
30.04.2023 30.06.2023 Frøyhagaarden Rustøl’s Cwattro Karmakollen’s Holly Indre Østfold 1880 Eidsberg 41223350 ackleppe@hotmail.com  
24.04.2023 23.06.2023 Luberheide Rallarbo`s Draco Wanya Vom Luberheide Rogaland 4355 Kverneland 98212470 olavoftedal@hotmail.com  
23.04.2023 TOM Rustadmoen Nacho vom Klostermoor Rustadmoens Quintessence Tessa Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
21.04.2023 Yobaro Falkøen's Bono Rustøl's Lara Nordenfjelske 2435 Braskereidfoss 41303287 kennelyobaro@gmail.com  
20.04.2023 19.06.2023 Proline Bizmarks Hof Lars Abiags Panama Sarpsborg 1734 Hafslundsøy 41655795 jostein@porthos.no  
18.04.2023 17.06.2023 Skoglytrollet Blade Von Waldfurter Wald Skoglytrollets Chilly Bergen 5267 Espeland 46412050 skoglytrollet@outlook.com www.skoglytrollet.com
04.04.2023 TOM Falkøen Falkøens Vasko Daggy vom Kurfürstendam Hedmark / Arendal 4812 Kongshavn 99740250 bjorn.lundberget@jolstad.no Kennel Falkøen - Facebook.
01.04.2023 31.05.2023 Haukåsen Nacho vom Klostermoor Haukåsens Ingen Sarpsborg 1664 Rolvsøy 47284048 chriwes@live.no www.kennelhaukaasen.com, facebook; Kennel Haukåsen
26.03.2023 28.05.2023 Excarior Reno von Angelius Team Wasa von der Zenteiche Arendal 4858 Arendal 94284000 excarior@hotmail.com www.excarior.com
19.03.2023 20.05.2023 Røstadgården Zaron dei Murolo Quira di Casa Massarelli Hedmark 2480 Koppang 95279795 kennel.rostadgarden@gmail.com https://rostadgarden.webnode.page/
18.03.2023 20.05.2023 Falkøen Nacho vom Klostermoor Falkøen´s Quella Arendal 4812 Kongshavn 99740250 kjelools@online.no Kennel Falkøen på Facebook ( IKKE Team Falkøen.)
15.03.2023 Bar-Bara's Bar Bara's Ajko Atilas Dorthe Sarpsborg 1892 Degernes 97065708 barbaras@hotmail.no  
12.03.2023 10.05.2023 Solhella Quinto vom Klostermoor Evita av Solhella Indre Østfold 1816 Skiptvet   Kjerstin.havneraas@gmail.com  
12.03.2023 12.05.2023 Zeppo Welincha`s Qaspar Falkøen´s Ona Arendal 4815 Saltrød 47764717 capttorelarsen@gmail.com www.zeppo.no 
10.03.2023 Bidja Team Cayira Odd  Team Cayira Lizzie Nordenfjeldske 7083 Leinstrand 45904107 / 91163622 flones.geir@mardahl.no / annett@mardahl.no www.ogklett.com
09.03.2023 12.05.2023 Mobrawi Alfarheims C - Uno Romi's Wimmy Haugaland 5554 Valevåg 99129932 marcogutten@outlook.com  
07.03.2023 Rustøls Grimm Della Valcuvia Rustøl’s Ilana Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com Facebook/ Instagram: Kennel Rustols
05.03.2023 01.05.2023 Wennigården Zamp Von Aurelius Romance Vom Frankengold Kongsberg 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
03.03.2023 02.05.2023 Beibar Zaron dei Murolo Rustøl`s Naxana Grenland 3739 Skien 40175706 post@beibar.no  
02.03.2023 01.05.2023 Røstadgården Ibra del Rione Antico Yellow av Røstadgården Hedmark 2480 Koppang 95279795 kennel.rostadgarden@gmail.com https://rostadgarden.webnode.page/
 

Valper under er sannsynligvis utlevert


 

Valper under er sannsynligvis utlevert

 


 

Valper under er sannsynligvis utlevert

 

Valper under er sannsynligvis utlevert

 
26.02.2023 Jowasko Quintus Team Ulmental Jowaskos Amora Indre Østfold 1735 Varteig 95055622 johharap@online.no  
22.02.2023 23.04.2023 Hundhamaren Usco van Scalindjo Ubere Matris Boa Nordenfjeldske 7562 Saksvik 92259225 mj@tropehagen.no hundhamaren.no
20.02.2023 20.04.2023 Fughita Rustøls zanto Fughita`s Pumpkin Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 kennelfughita@gmail.com
19.02.2023 Svarteborg Zaron dei Murolo Ollie av Zynken Sarpsborg 1816 Skiptvedt 90040552 steinar.aagaard@gmail.com
16.02.2023 TOM Maykenspoter Rustøl's Qygo Bar-Bara's Luna Sarpsborg 3520 Jevnaker 41902760 maykenspoter@gmail.com
09.02.2023 TOM Rustadmoen Nacho vom Klostermoor Rustadmoens Nemesis Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com  www.rustadmoen.com
09.02.2023 12.04.2023 Luberheide Bruno Vom Huhnegrab Finika`s Paris Rogaland 4355 Kverneland 98212470 kennel-luberheide@hotmail.com  
02.02.2023 25.03.2023 Schäferborgen Schiwago Von Bad-Boll Unique Vom Emkendorfer Park Rogaland 4309 Sandnes 99538440 svein-egil.vagle@lyse.net  
27.01.2023 27.03.2023 Bergsprekken Bayaz av Bergsprekken Degothas Deya Fredrikstad 1708 Sarpsborg 91345112 eileenariadne.berg@gmail.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100057364363699
24.01.2023 27.03.2023 Rallarbo Caspar Vom Pendler Rallarbo's Yanita Rogaland 4336 Sandnes 99086948 tommy@dr-clauders.no  
23.01.2023 23.03.2023 Karmakollen Xantos Vom Freese Land Uljana vom Quartier Latin Oppland 2836 Biri 99477879 / 97697730 jonolasviund@hotmail.com FB
22.01.2023 20.03.2023 Komsa Zaron dei Murolo Komsa's Løkky Fredrikstad/Finnmark 1593 Svinndal 46542239 Monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
22.01.2023 21.03.2023 Komsa Komsa's Ibux Komsa's Pippi Fredrikstad/Finnmark 1593 Svinndal 46542239 Monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
20.01.2023 TOM Ubere Matris Fado av Heldenhaft Ubere Matris Coco Fredrikstad 3180 Nykirke 93670547 kegravgaard@mail.dk FB kennel Ubere Matris
19.01.2023 21.03.2023 Romi Bazooka de Casa Celta Romi's Xi Nordenfjeldske / Romerike 7070 Bosberg 92255195 / 92843969 lai-hoe@online.no Kennel Romi
19.01.2023 24.03.2023 Wolfherzen Haus Qira Fenris Athena von Wolfherzen Hedmark / Indre Østfold 2410 Hernes 46917021 bibimavicpoland@outlook.com Https://kennel-wolfherzen-1.webnode.page
17.01.2023 20.03.2023 Pitterhaugen Ibra del Rione Antico Gipsygårdens Roli Bergen 5868 Bergen 90629086 pgunna-l@online.no  
11.01.2023 TOM Rustadmoen Falkøen's Vasko Rustadmoens Quanni Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
08.01.2023 TOM Fughita Quinto vom Klostermoor Olexius Zally Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 Kennelfughita@gmail.com www.Fughita.com
02.01.2023 Rustøls Sardis von Ghattas Rustøl’s Tina II Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com FB
29.12.2022 TOM Bar-Bara's Team Cayira Jason Bar-Bara's Qvtie Sarpsborg 1892 Degernes 97065708 barbaras@hotmail.no  FB
26.12.2022 25.02.2023 Thorarinn Team Rapi Quoran Quanda vom zidena Arendal 5382 Skogsvåg 41339986 hamgaard@vomzidena.com www.Thorarinn-zidena.com
22.12.2022 21.02.2023 Trinento Untox aus der Brunnenstrasse Tascha av Trinento Kongsberg 3074 Sande 92069020 / 97170220 tron-gr@online.no www.trinento.com
22.12.2022 22.02.2023 Trinento Promo vom Osterberg-Land Zelda av Trinento Kongsberg 3074 Sande 92069020 / 97170220 tron-gr@online.no www.trinento.com
15.12.2022 10.02.2023 Rallarbo Bazooka de casa celta Kranichzug Wroni Rogaland 4336 Sandnes 99086948 tommy@dr-clauders.no  
15.12.2022 19.02.2023 Svebø Bizmarks Hof Lars Ninni av Svebø Bergen 5708 Voss 45003121 sbsteinsland@icloud.com https://www.facebook.com/groups/175579766830
12.12.2022 10.02.2023 Katsuko Bizmarks Hof Eskil Calippo Kelly Romerike 2080 Eidsvoll 47505045 / 99466596 kennel.katsuko@gmail.com FB
08.12.2022 04.02.2023 Rustøls Chapeau vom Holtkamper hof Rustøls Quality Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com FB
03.12.2022 TOM Karmakollen Xantos Vom Freese Land Uljana vom Quartier Latin Oppland 2836 Biri 99477879 / 97697730 jonolasviund@hotmail.com FB
30.11.2022 TOM Rallarbo Bruno vom Hühnegrab Rallarbo's Wendy Rogaland 4336 Sandnes 92271568 tommy@dr-clauders.no FB 
28.11.2022 28.01.2023 Bromarbo Bizmark Hof Lars Ønita av Schäferborgen Helgeland 8610 Mo i Rana 95254387 nli@rana.kommune.no bromarbo.com
27.11.2022 TOM Yobaro Nacho vom Klostermoor Yobaro's Sassy Nordenfjeldske 2435 Braskereidfoss 41303287 kennelyobaro@gmail.com  
26.11.2022 28.01.2023 Svebø Team Rapi Quoran Kelly av Svebø Bergen 5708 Voss 45003121 sbsteinsland@icloud.com https://www.facebook.com/groups/175579766830
25.11.2022 27.01.2023 Komsa Quinto vom Klostermoor Komsa's Lycke Finnmark / Fredrikstad 9511 Alta 91340380 / 46542239 ojala@online.no www.kennelkomsa.no
25.11.2022 24.01.2023 KN Nacho Vom Klostermoor Kn Bella Tromsø 9050 Storsteinnes 95100122 Karin-di@online.no Abbie’s valper ( Schäferhunder i nord)
24.11.2022 TOM Trinento Nacho von Klostermoor Chilli av Trinento Kongsberg 3074 Sande 92069020 / 97170220 tron-gr@online.no www.trinento.com
24.11.2022 26.01.2023 Komsa Quinto vom Klostermoor Goldene Bienenstock Diana Fredrikstad / Finnmark 9511 Alta 91340380 / 46542239 ojala@online.no / monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
21.11.2022 20.01.2023 Yobaro Nacho vom Klostermoor Yobaro's Zafira Nordenfjeldske 2435 Braskereidfoss 41303287 kennelyobaro@gmail.com  
18.11.2022 14.01.2023 Exram Team Marlboro Vinston Akira av Exram Agder 4708 Vennesla 98294305 Terjevehus@gmail.com FB 
18.11.2022 18.01.2023 Fjella Blade vom Waldfurter-Wald Fjellas J-Kira Halden 1786 Halden 92824142 Monica.otte.nohr@halden.net  
17.11.2022 19.01.2023 Malacita Team Marlboro Apollo Chaila's Xi Oppland/Nordenfjeldske 7519 Elvarli 98823627 / 91170102 eggan90@gmail.com FB
16.11.2022 UKJENT Zeppo Team Cayira Quaiser Lillifee von Momax Arendal 4885 Grimstad 90121276 jpsoens@hotmail.com  
14.11.2022 15.01.2023 Bukkesti Ibra del Rione Antico Bukkesti Unique Indre Østfold 1809 Askim 46431339 svein.nilsen@jernia.no FB
10.11.2022 14.01.2023 Theahagen Team Cayiras Hercules Donata Vom Lüttjenhan Nordenfjeldske 7300 Orkanger 99415156 bbye44@msn.com FB
05.11.2022 05.01.2023 Komsa Bazooka de Casa Celta Komsa's Aischa Fredrikstad / Finnmark 1593 Svinndal 46542239 monasoderholm29@gmail.com Www.kennelkomsa.no
04.11.2022 04.01.2023 Theahagen Team Marlboro Apollo Ozaka av Theahagen Nordenfjeldske 7300 Orkanger 99415156 bbye44@msn.com FB
31.10.2022 30.12.2022 Cindex Ibra del Rione Antico Tiara Von Der Zenteiche Nordenfjeldske 7236 Hovin 97740280 leif.lil@online.no  
30.10.2022 27.12.2022 Rottenhaller Woxendahl's Amigo Team Amitis Fransa Tromsø Og Omegn 9512 Alta 95728300 / 91612540 post@kennelrottenhaller.com kennelrottenhaller.com
28.10.2022 UKJENT Allfast Ibra del Rione Antico Raika vom Schwarzen Stamm Bergen 5334 Hellesøy 99213625 / 93405315 solvi.norstrand@outlook.com FB
27.10.2022 27.12.2022 Katsuko Bizmarks Hof Lars Falkøens Olly ll Romerike 2080 Eidsvoll 47505045 nordahl.aina@gmail.com FB
25.10.2022 25.12.2022 Finika Team Marlboro Vinston Finika's Mira Hedmark / Nordenfjelske 2340 Løten 41854656 jannicken@finika.no Finika.no
25.10.2022 24.12.2022 Neverkilen Falkøen's Bono Thomsebo Talina Agder 4520 Lindesnes 91880960  Kai.sve@online.no
24.10.2022 24.12.2022 Ingodd Ingodds Agassi Ingodds Qarmenzzina Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
16.10.2022 14.12.2022 Rallarbo Rallarbo’s Draco Rallarbo’s Ylva Rogaland 4333 Oltedal 46785785 tore.offshore@gmail.com  
13.10.2022 12.12.2022 Bukkesti Nacho vom Klostermoor bukkesti tasha Indre Østfold 1809 Askim 46431339 svein.nilsen@jernia.no FB
12.10.2022 11.12.2022 Komsa Quinto vom Klostermoor Komsa's Armani Fredrikstad/Finnmark 1593 Svinndal 46542239 monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
11.10.2022 TOM Bidja Team Cayira Odd Team Cayira Lizzie Nordenfjeldske 7083 Leinstrand 45904107 / 91163622 flones.geir@mardahl.no / annett@mardahl.no www.ogklett.com
07.10.2022 07.12.2022 Wennigården Tello av Wennigården Britta zum Gigelsfelsen Kongsberg 6885 Årdalstangen 47163583  Rorind@online.no  
30.09.2022 UKJENT Nordic Chaos Komsa’s Leif Rallarbo’s Dakota Troms 9389 Husøy i Senja 93089446 Henrik@riven.no FB
28.09.2022 01.12.2022 Falkøen Falkøen’s Bono Unique vom Klostermoor Arendal/Hedmark 4812 Kongshavn 99740250 kjelools@online.no FB
27.09.2022 05.12.2022 Rustadmoen Team Marlboro Apollo Rustadmoens Quintessence Tessa Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
15.09.2022 15.11.2022 Komsa Marcello vom Legends Team Komsa's Iben Fredrikstad/Finnmark 1593 Svinndal 46542239 / 97105798 monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
14.09.2022 13.11.2022 Berglitunet Rustøl´s Qygo Fjellas Itzy Indre Østfold 1892 Degernes 92082913 christin@royert.no  
11.09.2022 TOM Røstadgården Ibra del Rione Antico Ice Tindra Krissy Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/
07.09.2022 08.11.2022 Nordgubben Ibra Del Rione Antico Atilas Oceana Helgeland 8616 mo i rana 95980340 nordgubben@gmail.com  
02.09.2022 02.11.2022 Wennigården Rustøl`s Zanto Ulli vom Klostergarten Kongsberg 6885 ÅRDALSTANGEN 47163583 rorind@online.no  
01.09.2022 UKJENT Exram Team Marlboro Vinston Team Marlboro Rose Agder 4708 Vennesla 98294305 Terjevehus@gmail.com  
30.08.2022 26.10.2022 Røstadgården Storm av Røstadgården Finikas Pepzie Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/
29.08.2022 26.10.2022 Saqro Alfarheims C - Uno Yobaro's Sarah Fredrikstad 2283 Åsnes Finnskog 92989007 ac.kjensmo@gmail.com  
26.08.2022 24.10.2022 Frøyhagaarden Esteemed K9’s Mad Max Amira av Frøyhagaarden Indre Østfold 1880 Eidsberg 41223350 ackleppe@hotmail.com FB
26.08.2022 UKJENT Nordic Chaos Rustøl's Nero Rallarbo’s Xindi Tromsø 9389 Husøy i Senja 93089446 Henrik@riven.no  
23.08.2022 20.10.2022 Proline Team Rapi Quoran Abiagas Tanni Sarpsborg 1734 Hafslundsøy 41655795 jostein@porthos.no FB
22.08.2022 UKJENT Sjetnehagen Team Marlboro Apollo Sjetnehagen's Adore Nordenfjeldske 7059 Jakobsli 45392910 rinasp@gmail.com FB
16.08.2022 UKJENT Buschgarten Team Cayiras Hercules Bidja`s Lotta Tromsø 9023 Krokelvdalen 48026434 eva@buschgarten.com FB
13.08.2022 12.10.2022 Solhella Rustøls Zanto Jara av Solhella Indre Østfold 1816 Skiptvet 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com  
10.08.2022 TOM Falkøen Quinto vom Klostermoor Daggy vom Kurfürstendamm Arendal 4812 Kongshavn 99740250 kjelools@online.no FB
  09.08.2022 UKJENT Rustøls Asap vom Aldemar Ilaisa von Nadine Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com FB
  08.08.2022 UKJENT Rustøls Rustøls Zanto Rustøls Xara Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com FB
  07.08.2022 TOM Thorarinn Unto aus der Brunnenstraße Extra vom Funken spiel Arendal 5382 Skogsvåg 41339986 hamgaard@vomzidena.com www.thorarinn-zidena.com
  06.08.2022 06.10.2022 Jærpoten Falkøen`s Bono Berglitunet's Amy Rogaland 4362 Vigrestad 92289987 / 98039910 www.jaerpoten@gmail.com  
  04.08.2022 03.10.2022 Falkøen Falkøen´s Bono Quatta vom Der Kleinen Mohr Hedmark 2420 Trysil 47804848 / 99740250 bjorn.lundberget@jolstad.no FB
  30.07.2022 29.09.2022 Ingodd Team Marlboro Vinston Ingodds Urmah Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
26.07.2022 23.09.2022 Rallarbo Rustøls Maestro Rallarbos Yanita Rogaland 4336 Sandnes 92271568 tommy@dr-clauders.no  
26.07.2022 24.09.2022 Thorarinn Zet vom Napte-Emmer-Eck Gblue av Thorarinn Arendal 5382 Skogsvåg 41339986 hamgaard@vomzidena.com www.thorarinn-zidena.com
23.07.2022 TOM Thorarinn Team cayira Odd Quanda vom zidena Arendal 5382 Skogsvåg 41339986 hamgaard@vomzidena.com www.thorarinn-zidena.com
14.07.2022 UKJENT Rustøls Quintus Team Ulmental Rustøls Tina II Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com FB
14.07.2022 TOM Falkøen Mondo di Casa Palomba Grace di Casa Massarelli Hedmark 2420 Trysil 47804848 / 99740250 bjorn.lundberget@jolstad.no FB
11.07.2022 14.08.2022 Røstadgården Ibra del Rione Antico Ruby av Røstadgården Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/
11.07.2022 UKJENT Bar-Baras's Bar-Bara's Ajko Atilas Dorthe Sarpsborg 1892 Degernes 97065708 barbaras@hotmail.no  FB
10.07.2022 08.09.2022 Rottenhaller Faxe Av Rottenhaller Team Amitis Hermes Tromsø 9512 Alta 95728300 / 91612540 post@kennelrottenhaller.com kennelrottenhaller.com
08.07.2022 TOM Rustadmoen Team Marlboro Apollo Rustadmoens Nemesis Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
  07.07.2022 TOM Bukkesti Yakari vom FREESE LAND Bukkesti Tara Indre Østfold 1809 Askim 46431339 svein.nilsen@jernia.no FB
  06.07.2022 05.09.2022 Ulvespranget Team Cayira Qaiser Ingodds Qazzina Agder 4957 Risør 95299577 stemarsrosie@gmail.com  
04.07.2022 TOM Fughita Quinto vom Klostermoor Olexius Zally Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 kennelfughita@gmail.com www.fughita.com
  04.07.2022 UKJENT Rustøls Untox aus der Brunnenstrasse Rustøls Azami Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com FB
  27.06.2022 TOM Trinento Nero von Ghattas Tascha av Trinento Kongsberg 3074 Sande 92069020 / 97170220 tron-gr@online.no www.trinento.com
  21.06.2022 23.08.2022 Falkøen Adler See Wisum Falkøen´s Tinka Arendal 4812 99740250 kjelools@online.no FB
  18.06.2022 17.08.2022 Solhella Xtrem di Casa Massarelli Saja vom kleinen Mohr Indre Østfold 1816 Skiptvet 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com  
  14.06.2022 UKJENT Jowasko Ibor vom Team Hühnegrab Fughitas Sookie Indre Østfold 1735 Varteig 95055622 johharap@online.no  
  08.06.2022 UKJENT Rustøls Lasso vom Grafenbrunn Neverkilen’s Elly Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com FB
  08.06.2022 10.08.2022 Wennigården Nacho vom Klostermoor Ollie av Wennigården Kongsberg 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
  06.06.2022 TOM Sjetnehagen Finikas Metoo Sjetnehagen's Dixie Nordenfjeldske 7059 jakobsli 45392910 Rinasp@gmail.com FB
  04.06.2022 04.08.2022 Bukkesti Zet Vom Napte-Emmer-Eck Bukkestis vicky Indre Østfold 1809 Askim 46431339 svein.nilsen@jernia.no FB
  02.06.2022 30.07.2022 Katsuko Adler See Wisum Cara av Aursmoen Romerike 2080 Eidsvoll 99466596 / 47505045 Kennel.katsuko@gmail.com FB
  02.06.2022 03.08.2022 Sjetnehagen Romi's Zimba Sjetnehagen's Zeek Nordenfjeldske 7059 jakobsli 45392910 Rinasp@gmail.com FB
  21.05.2022 TOM Theahagen Dihbo av Trinento N’pallaz av Theahagen Nordenfjeldske 7334 Storås 92843435 maritkristinesamskott@msn.com FB
  16.05.2022 UKJENT Schäferborgen Udro vom Team Panoniansee Unique vom Emkendorfer Park Rogaland 4309 Sandnes 99538440 svein-egil.vagle@lyse.net  
  11.05.2022 11.07.2022 Fughita Quinto vom Klostermoor Fughita`s Ultry Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 kennelfughita@gmail.com www.fughita.com
  10.05.2022 UKJENT Proline Zet Vom Napte-Emmer-Eck Abiagas Panama Sarpsborg 1734 Hafslundsøy 41655795 jostein@porthos.no www.kennelproline.com
  27.04.2022 28.06.2022 Katsuko Adler See Wisum Quarina vom Frankengold Romerike 2080 Eidsvoll 99466596 / 47505045 Kennel.katsuko@gmail.com FB
  26.04.2022 28.06.2022 Wennigården Nacho vom Klostermoor Atila`s Ixi Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
24.04.2022 26.06.2022 Neverkilen Nufo von Ghattas Harper von der Burg Aliso Agder 4520 Lindesnes 91880960 Kai.sve@online.no  
23.04.2022 25.06.2022 Solhella Xtrem di Casa Massarelli Geisha av Solhella Indre Østfold 1816 Skiptvet 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com  
  21.04.2022 21.06.2022 Falkøen Ebafarmens Octopus Olga av Svebø Hedmark 2420 Trysil 99740250/47804848/41494513 bjorn.lundberget@jolstad.no FB
  18.04.2022 15.06.2022 Rustøls Zet vom Napte Emmer Eck Rustøls Quality Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com FB
13.04.2022 11.06.2022 Røstadgården Ibra del Rione Antico Yenta Mi av Røstadgården Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/
  11.04.2022 10.06.2022 Romi Ebafarmens Octopus Romi's Yuna Nordenfjeldske/Romerike 1900 Fetsund 92843969 / 92255195 meradog@online.no http://romi.no/
09.04.2022 07.06.2022 LisGard Team Marlboro Apollo Beibar's Tara Romerike/Hedmark 1920 Sørumsand 93640351 / 92890018 l-kvin@online.no  
09.04.2022 TOM Røstadgården Ibra del Rione Antico Ice Tindra Krissy Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/
  07.04.2022 04.06.2022 Rustøls Usher Aus Der Brunnenstrasse Perle vom Pendler Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com FB
  07.04.2022 07.06.2022 Renjabu Quinto vom Klostermoor Ussi av Exram Grenland 3267 Larvik 92083838 / 91138291 kennelrenjabu@gmail.com FB
  31.03.2022 UKJENT Zeppo Adler See Wisum Lillifee von Momax Arendal 4885 Grimstad 90121276 jpsoens@hotmail.com  
  31.03.2022 30.05.2022 Solhella Rustøl`s Onex Maxi av Solhella Indre Østfold 1816 Skiptvet 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com  
  30.03.2022 01.06.2022 Ingodd Adler See Wisum Ingodds Ellys Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
  27.03.2022 27.05.2022 Wennigården Promo vom Osterberger Land Omara du Val D`Anzin Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
  26.03.2022 25.05.2022 Skoglytrollet Blade Vom Waldfurter-Wald Skoglytrollets Chilly Bergen 5267 Espeland 46412050 ss@janus.no  www.skoglytrollet.com
  23.03.2022 27.05.2022 Solhella Rustøl`s Qygo Irina av Solhella Indre Østfold 1816 Skiptvet 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com  
  23.03.2022 22.05.2022 Irbo Rustøl`s Onex Adler See Znuppa Indre Østfold 1860 Trøgstad 47311014 / 91615546 mherman3@online.no www.kennelirbo.dinstudio.no
  10.03.2022 06.05.2022 Zynken Hylteland's Apart Mimi vom Naisshof Agder 4735 Evje 47942559 / 40524512 ingemann55@hotmail.com  
  05.03.2022 06.05.2022 Ingodd Romi's Zimba Ingodds Lara Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
  03.03.2022 04.05.2022 Frøyhagaarden Mongrif Legacy Karmakollen’s Holly Indre Østfold 1880 Eidsberg 41223350 anncathrinop@gmail.com   
  02.03.2022 05.05.2022 Ingodd Ingodds Kondor Ingodds Lisanne Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
  25.02.2022 UKJENT Beibar Hylteland`s Apart Galena Vom Luberheide Grenland 3739 Skien 40175706 post@beibar.no kennel Beibar
  24.02.2022 25.04.2022 Exram Nacho von Klostermoor Team Marlboro Rose Agder 4708 Vennesla 98294305 Terjevehus@gmail.com  
  23.02.2022 23.04.2022 Theahagen Lothe av Theahagen Haus Lintz Quazi Nordenfjeldske 7300 Orkanger 99415156 bbye44@msn.com FB Bjørn Bye
  22.02.2022 25.04.2022 Røstadgården Rustøls Maestro Arya av Røstadgården Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/
  21.02.2022 23.04.2022 Luberheide Adler See Wisum Finnika`s Parris Rogaland 4355 Kverneland 98212470 Kennel-Luberheide@hotmail.com  
  19.02.2022 UKJENT Latro Mundo uvo dell'alto ofanto Torcan's Waneska Bergen 5306 Erdal 93833594 tommy@dr-clauders.no  
  17.02.2022 19.04.2022 Alexhild Anno av Quantos Rallarbo`s Z-Mira Nordenfjeldske 7027 Trondheim 99453888 mariagroning@hotmail.com  
  17.02.2022 TOM Rottenhaller Faxe Av Rottenhaller Rallarbo's Xindi Tromsø 9512 Alta 95728300 / 91612540 post@kennelrottenhaller.com kennelrottenhaller.com
  15.02.2022 20.04.2022 Luberheide Caspar Vom pendler Bijou Von der Ostfriesishen Thingstatte Rogaland 4355 Kverneland 98212470 Kennel-Luberheide@hotmail.com  
  14.02.2022 19.04.2022 Under reg. Usco V. Scalindjo Ubere Matris Boa Nordenfjeldske 7562 Saksvik 92259225 mj@tropehagen.no  
  14.02.2022 UKJENT Theahagen Ingodds Landos Ozaka av Theahagen Nordenfjeldske 7300 Orkanger 99415156 bbye44@msn.com FB Bjørn Bye
  08.02.2022 10.04.2022 Zeppo Nacho von Klostermoor Abiaga Juma Arendal 4737 98483620 kennelzeppo@gmail.com  
  07.02.2022 TOM Falkøen Adler See Visum Grace di Casa Massarelli Hedmark 2420 Trysil 99740250 / 47804848 bjorn.lundberget@jolstad.no Falkøen på Facebook
  07.02.2022 12.04.2022 Wolfherzen Skogroen`s Amigo Bibi Mavic Poland Hedmark 2410 Hernes 46917021 bibimavicpoland@outlook.com FB
  03.02.2022 05.04.2022 Trinento Nacho vom Klostermoor Delfi av Trinento Kongsberg 3074 Sande 92069020 / 97170220 tron-gr@online.no www.trinento.com
  03.02.2022 05.04.2022 Wennigården Tello av Wennigården Rona av Wennigården Kongsberg 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
  02.02.2022 06.04.2022 Komsa Quinto vom Klostermoor Cher von der Freiheit Westerholt Fredrikstad/Finnmark 1593 Svinndal 91340380 / 46542239 monasoderholm29@gmail.com Www.kennelkomsa.no
  01.02.2022 05.04.2022 Fughita Tello av Wennigården Fughita`s Vari Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 kennelfughita@gmail.com www.fughita.com
  01.02.2022 02.04.2022 Svebø Adler See Wisum Fanta av Svebø Bergen 5708 Voss 45003121 / 46462685 sbsteinsland@icloud.com  
  30.01.2022 31.03.2022 Luberheide Caspar Vom pendler Roxy Vom Pendler Rogaland 4355 Kverneland 98212470 Kennel-Luberheide@hotmail.com  
  30.01.2022 02.04.2022 Wennigården Conbhairean Vincenzo Ulli vom Klostergarten Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
  30.01.2022 01.04.2022 Bar-Baras's Uran Vom Merkur-Stern Bar-Bara's Zikita Sarpsborg 1892 Degernes 97065708 barbaras@hotmail.no  Facebook side
  25.01.2022 25.03.2022 Karmakollen Xantos Vom Freese Land Idyll Av Zynken Oppland 2836 Biri 99477879 / 97697730 jonolasviund@hotmail.com FB
  19.01.2022 21.03.2022 Excarior Asap vom Aldamar Wasa von der Zenteiche Arendal 4858 Arendal 94284000 excarior@gmail.com  
  08.01.2022 TOM Fjella Blade vom Waldfurter Wald Fjellas Ea Halden 1786 Halden 92824142 monica.otte.nohr@halden.net  
  06.01.2022 09.03.2022 Katsuko Xtrem di Casa Massarelli Quatta vom Kleinen Mohr Romerike 2080 Eidsvoll 47505045 nordahl.aina@gmail.com https://www.facebook.com/KennelKatsuko
  04.01.2022 06.03.2022 Falkøen Adler See Visum Falkøen´s Vatzy Hedmark 2420 Trysil 99740250/47804848/41494513 bjorn.lundberget@jolstad.no Falkøen på Facebook
  03.01.2022 05.03.2022 Nodland Karmakollen’s Hero Falkøen’s Iris Rogaland 4373 Egersund 95855827 / 99591198 brinod@eigskole.no  
  23.12.2021 UKJENT Rustøls Rustøls Qygo Rustøls Tina II Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com www.Rustols.com
  18.12.2021 16.02.2022 Komsa Nacho vom Klostermoor Komsa's Xana Fredrikstad/Finnmark 9511 Alta 91340380 / 46542239 ojala@online.no / monasoderholm29@gmail.com  www.kennelkomsa.no
  17.12.2021 13.02.2022 Komsa Quinto vom Klostermoor Komsa's Løkky Fredrikstad/Finnmark 1593 Svinndal 46542239 monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
  17.12.2021 15.02.2022 Fjella Blade vom Waldfurter Wald Fjellas J-Kira Halden 1786 Halden 92824142 Monica.otte.nohr@halden.net  
  14.12.2021 15.02.2022 Ubere Matris Cartagena Rasmus Ubere matris Coco Frederikstad 3180 Nykirke 93670547 kegravgaard@mail.dk  
  14.12.2021 UKJENT Wennigården Nacho vom Klostermoor Ollie av Wennigården Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
  12.12.2021 07.02.2022 Welincha Asap vom Aldamar Utopia von der Noriswand Indre Østfold 1860 Trøgstad 99234284 / 91121091 leif@haakanes.no  
  11.12.2021 UKJENT Bar-Bara's Nacho vom Klostermoor Team Cayira Wackra Sarpsborg 1892 Degernes 97065708 barbaras@hotmail.no Fecebook
  06.12.2021 06.02.2022 Welincha Nacho vom Klostermoor Welincha's Vizla av Tosebygda Indre Østfold 1860 Trøgstad 99234284 / 91121091 leif@haakanes.no https://www.facebook.com/groups/1597344510556453
  01.12.2021 01.02.2022 Falkøen Adler See Visum Hagadahls Xandra Hedmark 2420 Trysil 47804848 / 99740250 bjorn.lundberget@jolstad.no Falkøen på Facebook
  01.12.2021 UKJENT Schäferborgen Ø-Tito Av Schäferborgen Falkøen's Æ-Esta Rogaland 4309 Sandnes 99538440 svein-egil.vagle@lyse.net  
  30.11.2021 UKJENT Rustøls Quantum von Schöne Rosen Rustøls Nissi Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com www.Rustols.com
  29.11.2021 27.01.2022 Ingodd Adler See Wisum Ingodds Qazzina Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
  25.11.2021 UKJENT Bar-Bara's Bar-Bara's Ajko Hassenkam's Gumse Sarpsborg 1892 Degernes 97065708 barbaras@hotmail.no  Facebook side
  20.11.2021 TOM Komsa Nacho vom Klostermoor Xilli vom Emkendorfer Park Finnmark/Fredrikstad 9511 Alta 91340380 / 46542239 ojala@online.no / monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
  18.11.2021 20.01.2022 Finika Team Marlboro Apollo Finika's Maica Hedmark 2340 41854590 frode@dr-clauders.no  
  18.11.2021 18.01.2022 Solwangen Tello av Wenniegården Rayka von Streek Fredrikstad 1730 Ise 96509513 cecilie.hansen@tryg.no Kennel Solwangen
  17.11.2021 TOM Falkøen Ibor vom Hühnegrab Olga av Svebø Hedmark 2420 Trysil 99740250 / 47804848 trysil@jolstad.no Falkøen på Facebook
  17.11.2021 18.01.2022 Fjella Blade vom Waldfurter Wald Fjellas Jenny Halden /Sarpsborg 1786 Halden 92824142 Monica.otte.nohr@halden.net  
  16.11.2021 TOM Rallarbo Quantum von schonen Rosen Kranichzug wroni Rogaland 4336 Sandnes 99086948 tommy@dr-clauders.no  
  10.11.2021 UKJENT Rustøls Rustøls Maestro Arielle av Aursmoen Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com www.Rustols.com
  10.11.2021 11.01.2022 Luberheide Team Marlboro Apollo Quamara Vom Luberheide Rogaland 4355 Kverneland  98212470  Kennel-Luberheide@hotmail.com  
  09.11.2021 13.01.2022 Svarteborg Ingodds Kondor Rustøl`s Naxana Sarpsborg 1816 Skiptvet 90040552 steinar.aagaard@gmail.com  
  07.11.2021 TOM Falkøen Haino vom Team Hühnegrab Grace di Casa Massarelli Hedmark 2420 Trysil 99740250 / 47804848 trysil@jolstad.no Falkøen på Facebook
  08.11.2021 TOM Theahagen Dihbo av Trinento N`pallaz av Theahagen Nordenfjeldske 7334 Storås 92843425 maritkristinesamskott@msn.com  
  03.11.2021 04.01.2022 Karmakollen Xantos Vom Freese Land Uljana Vom Quartier Latin Oppland 2836 Biri 99477879 / 97697730 jonolasviund@hotmail.com FB
  28.10.2021 01.01.2022 Exram Rustøls onex Evita av Solhella Agder 4708 Vennesla 983294305 Terjevehus@gmail.com  
  27.10.2021 27.12.2021 Neverkilen Nacho vom Klostermoore Thomsebo Talina Agder 4520 Lindesnes 91880960 Kai.sve@online.no  
  23.10.2021 23.12.2021 Bukkesti Nacho vom Klostermoore Bukkestis Unique Indre Østfold 1809 Askim 46431339 niknilse@online.no kennel bukkesti facebook
  16.10.2021 14.12.2021 Rustadmoen Falkøen's Vasko Rustadmoens Nemesis Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
  16.10.2021 14.12.2021 Fughita Rustøl's Qygo Fughita`s Pumpkin Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 kennelfughita@gmail.com www.fughita.com
  10.10.2021 11.12.2021 Bar-Bara's Uran vom Merkur-Stern Atilas Dorthe Sarpsborg 1892 Degernes 97065708 barbaras@hotmail.no  
  08.10.2021 09.12.2021 Rallarbo Wacron del rione Antico Rallarbo's Wendy Rogaland 4336 Sandnes 99086948 tommy@dr-clauders.no  
  07.10.2021 UKJENT Berglitunet Vanto d' Ulmental Fjellas Itzy Indre Østfold 1892 Degernes 92082913 christin@royert.no Kennel Berglitunet på Facebook
  30.09.2021 28.11.2021 Røstadgården Team Marlboro Apollo Yellow av Røstadgården Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/
  28.09.2021 28.11.2021 Zeppo Skogroen´s Amigo Falkøen´s Ona Arendal 4815 Saltrød 47764717 capttorelarsen@gmail.com  
  27.09.2021 26.11.2021 Frøyhagaarden Zitan vom Repitition Amira av Frøyhagaarden Indre Østfold 1880 Eidsberg 41223350 anncathrinop@gmail.com FB Kennel Frøyhagaarden
  23.09.2021 24.11.2021 Jowasko Team Leiksaid Wuller Jowasko's Amora Indre Østfold 1735 Varteig 95055622 johharap@online.no  
  21.09.2021 20.11.2021 Neverkilen Falkøens Bono Bambi av Heiagården Agder 4520 lindesnes 91880960 Kai.sve@online.no  
  17.09.2021 16.11.2021 Svebø Zet vom Napte-Emmer-Eck Kelly av Svebø Bergen 5708 Voss 45003121 sbsteinsland@icloud.com https://www.facebook.com/groups/175579766830
  16.09.2021 TOM Karmakollen Xantos Vom Freese Land Uljana vom Quartier Latin Oppland 2836 Biri 99477879 jonolasviund@hotmail.com Facebook
  15.09.2021 13.11.2021 Proline Uran vom Merkur - Stern Abiagas Tanni Sarpsborg 1734 Hafslundsøy 41655795 jostein@porthos.no www.kennelproline.com / FB kennelproline
  15.09.2021 UKJENT Zeppo's Falkøen`s Bono Lillifee von Momax Arendal 4885 Grimstad 90121276 jpsoens@hotmail.com  
  12.09.2021 11.11.2021 Røstadgården Rustøl's Maestro Yenta Mi av Røstadgården Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/
  12.09.2021 TOM Komsa Sastor von Hühnegrab Cher von der Freiheit Westerholt Fredrikstad /Finnmark 1593 Svinndal 46542239 monasoderholm29@gmail.com https://www.kennelkomsa.no
  07.09.2021 05.11.2021 Svarteborg Haino vom Team Huhnegrab Beibar´s Tara Sarpsborg 1816 Skiptvet 90040552 steinar.aagaard@gmail.com  
  03.09.2021 UKJENT Rustøls Team Cayira’s Janne Perle von Pendler Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com www.Rustols.com
  02.09.2021 30.10.2021 Bromarbo Rustøls Onex Ønita av Schäferborgen Helgeland 8610 Mo i Rana 95254387 Nli@rana.kommune.no www.Bromarbo.com  
  02.09.2021 02.11.2021 Falkøen Zet vom Napte-Emmer Eck Falkøen´s Khira Hedmark 2420 Trysil 99740250 / 95229719 trysil@jolstad.no Kennel Falkøen på Facebook
  28.08.2021 28.10.2021 Bukkesti Falkøens vasko Bukkesti uzzi Indre Østfold 1809 Askim 46431339 niknilse@online.no kennel bukkesti facebook
  27.08.2021 UKJENT Exram Team Marlboro Hilton Team Marlboro Rose Agder 4708 Vennesla 98294305 Terjevehus@gmail.com  
  27.08.2021 UKJENT Exram Pax du Mont des Noirfeux Prada av Exram Agder 4708 Vennesla 41433178 Terjevehus@gmail.com  
  22.08.2021 22.10.2021 Ubere Matris Cartagena You-can Ubere matris Bira Frederikstad 3180 Nykirke 93670512 kegravgaard@mail.dk  
  21.08.2021 22.10.2021 Bukkesti Falkøens Bono Bukkestis rikke irene Indre Østfold 1809 Askim 46431339 niknilse@online.no facebook kennel bukkesti
  20.08.2021 TOM Ubere Matris Cartagena Rasmus Ubere Matris Boa Frederikstad 3180 Nykirke 93670512 kegravgaard@mail.dk  
  18.08.2021 18.10.2021 Schæferborgen Rustøl's Maestro Y-Lady Av Schæferborgen Rogaland 4309 Sandnes 99538440 svein-egil.vagle@lyse.net  
  16.08.2021 15.10.2021 Owinn's Nero vom Ghattas Komsa's Athena Indre Østfold 1743 Klavestadhaugen 99623049 / 92640450 odwint@online.no  
  13.08.2021 18.10.2021 Neverkilen Falkøens Bono Betzy av heiagården Agder 4520 lindesnes 91880960 Kai.sve@online.no  
  06.08.2021 10.10.2021 Neverkilen Falkøens Bono Neverkilen's Dana Agder 4520 lindesnes 91880960 Kai.sve@online.no  
  04.08.2021 04.10.2021 Trinento Rustøls Maestro Zelda av Trinento Kongsberg 3074 Sande 92069020 tron-gr@online.no www.trinento.com
  30.07.2021 30.09.2021 Wennigården Tramella Ubak Omara Du Val D'Anzin Kongsberg 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
  29.07.2021 26.09.2021 Solhella Falkøen`s Bono Jara av Solhella Indre Østfold 1816 Skiptvedt 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com  
  22.07.2021 UKJENT Fjella Blade vom Waldfurter Wald Fjellas J-Kira Halden 1786 Halden 92824142 Monica.otte.nohr@halden.net  
  22.07.2021 18.09.2021 Zynken Hylteland's Apart Mimi vom Naisshof Agder 4735 Evje 47942559 / 40524512 ingemann55@hotmail.com Facebook Zynken
  19.07.2021 TOM Yobaro Blade v. Waldfurter-Wald Yobaro's Jippi Nordenfjelske 2435 Braskereidfoss 41313837 toredanielsen@outlook.com  
  19.07.2021 21.09.2021 Saqro Dirty Harry av Thorarinn Yobaro's Sarah Nordenfjeldske 2283 Åsnes Finnskog 92989007 Kennel@saqro.no  
  17.07.2021 18.09.2021 Wennigården Rustøl's Maestro Ottie av Wennigården Kongsberg 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
  15.07.2021 14.09.2021 Yobaro Blade v. Waldfurter-Wald Rustøl's Lara Nordenfjelske 2435 Braskereidfoss 41313837 toredanielsen@outlook.com  
  15.07.2021 13.09.2021 Malacita Chaila's Charlie Rewyrs Ronja Oppland   98823627 saraks86@gmail.com Kennel Malacita på facebook
  15.07.2021 13.09.2021 Xenon Zet vom Napte Emmer Eck Team Cayira Tirill Nordenfjeldske 7093 Tiller 40554550 / 92601110 unniwiks@me.com  
  11.07.2021 UKJENT Falkøen Falkøens Bono Falkøen´s Ulme Hedmark 2420 Trysil 99740250 / 47804848 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook - Kennel Falkøen
  11.07.2021 TOM Theahagen Pax du Mont des Noirfeux Haffranz av Quantos Nordenfjeldske 7334 Storås 92843425 maritkristinesamskott@msn.com FB Marit Kristine Samskott
  11.07.2021 10.09.2021 Bidja Team Cayira Hercules Team Cayira Lizzie Nordenfjeldske 7083 Leinstrand 91163622 / 45904107 annett@mardahl.no www.ogklett.com
  08.07.2021 UKJENT Falkøen Hyltelandets Apart Falkøens Vatzy Hedmark 2420 Trysil 99740250 / 47804848 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook - Kennel Falkøen
  07.07.2021 UKJENT Rustøls Rustøl’s Qygo Rustøl’s Esta Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com Facebook/ Instagram: kennel Rustols
  06.07.2021 07.09.2021 Ingodd Sastor Vom Hühnegrabs Ingodds Fia Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
  02.07.2021 31.08.2021 Frøyhagaarden Matteo aus Wattenscheid Karmakollen’s Holly Indre Østfold 1880 Eidsberg 41223350 anncathrinop@gmail.com  
  02.07.2021 02.09.2021 Katsuko Superioue's Ca'pac Calippo Kelly Romerike 2080 Eidsvoll 47505045 nordahl.aina@gmail.com https://www.facebook.com/KennelKatusko
  01.07.2021 29.08.2021 Maykenspoter Haino vom Team Hühnegrab Bar-Bara's Luna Sarpsborg 3520 Jevnaker 41902760 maykenspoter@gmail.com Facebook: Kennel Maykenspoter
  01.07.2021 TOM Ingodd Ibor vom Hühnegrab Ingodds Urmah Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
  26.06.2021 25.08.2021 Rottenhaller Faxe Av Rottenhaller Team Amitis Hermes Tromsø 9512 Alta 91612540 henning@trollnet.no kennelrottenhaller.com
  25.06.2021 UKJENT Rustøls Don di casa Caputi Rustøls Glow Bergen 5305 Florvåg 92477788 Tom_stolen@hotmail.com Kennel Rustols Facebook
  25.06.2021 25.08.2021 Zynken Hylteland's Apart Fanja av Zynken Agder 4735 Evje 47942559 / 40524512 ingemann55@hotmail.com Facebook Zynken
  24.06.2021 23.08.2021 Falkøen Falkøens Bono Jessy vom Kleinen Mohr Hedmark 2420 Trysil 99740250 / 47804848 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook - Kennel Falkøen
  16.06.2021 13.08.2021 Theahagen Uran vom Merkur-Stern Ozaka av Theahagen Nordenfjeldske 7300 Orkanger 99415156 bbye44@msn.com FB:Bjørn Bye
  15.06.2021 12.08.2021 Bukkesti Pax du Mont des Noirfeux Bukkesti Tara Indre Østfold 1809 Askim 46431339 niknilse@online.no facebook kennel bukkesti
  14.06.2021 TOM Vestpolen Orex Aykmar Vestpolen’s Frida Rogaland 4020 Stavanger 90571640 post@vestpolen.no  
  11.06.2021 10.08.2021 Falkøen Falkøens Bono Wieka vom Team Huhnegrab Hedmark 2420 Trysil 99740250 / 47804848 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook - Kennel Falkøen
  08.06.2021 09.08.2021 Cindex Falkøen`s Bono Tiara von der Zenteiche Nordenfjeldske 7236 Hovin 97740280 / 99363025 leif.lil@online.no  
  07.06.2021 UKJENT Allfast Rustøl's Goliath Raika von Schwarzen Stamm Bergen 5334 Hellesøy 93405315 / 99213625 solvi.norstrand@outlook.com https://www.facebook.com/kennelallfast
  05.06.2021 05.08.2021 Team Marlboro Apollo Kn Bella Tromsø 9050 Storsteinnes 95100122 Karin-di@online.no  
  04.06.2021 UKJENT Rallarbo Rustøl’s Maestro Rallarbo’s Bella Rogaland 4333 Oltedal 46785785 Tore.offshore@gmail.com Facebook Kennel Rallarbo
  01.06.2021 01.08.2021 Katsuko Team Marlboro Apollo Cara av Aursmoen Romerike 2080 Eidsvoll 47505045 nordahl.aina@gmail.com https://www.facebook.com/KennelKatusko
  30.05.2021 28.07.2021 Katsuko Falkøen´s Vasko Wildblomman Unez Romerike 2080 Eidsvoll 47505045 nordahl.aina@gmail.com https://www.facebook.com/KennelKatusko
  29.05.2021 Ukjent Pitterhaugen Falkøens Bono Gipsygårdens Roli Bergen 5868 Bergen 90629086 pgunna-l@online.no  
  26.05.2021 27.07.2021 Zeppo Team Cayira Janne Falkøens Æ-Esta Arendal 4885 Grimstad 90121276 jpsoens@hotmail.com  
  23.05.2021 21.07.2021 Wennigården Team Marlboro Apollo Ollie av Wennigården Kongsberg 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no Facebook: Team Wennigården
  22.05.2021 22.07.2021 Rallarbo Falkøen’s Bono Rallarbo’s Perle Rogaland 4333 Oltedal 46785785 Tore.offshore@gmail.com Facebook Kennel Rallarbo
  22.05.2021 TOM Welincha Welincha's Donald Denzel Welincha's Vizla Av Tosebygda Indre Østfold 1860 Trøgstad 99234284 / 91121091 leif@haakanesmaskin.no https://www.facebook.com/groups/1597344510556453
  21.05.2021 21.07.2021 Zeppo Hylteland's Apart Geisha av Solhella Agder 4737 Hornnes 98483620 morten.marcussen@gmail.com  
  19.05.2021 TOM Welincha Welincha's Donald Denzel Welincha's Imme Indre Østfold 1860 Trøgstad 99234284 / 91121091 leif@haakanesmaskin.no https://www.facebook.com/groups/1597344510556453
  14.05.2021 12.07.2021 Trinento Haino vom Team Huhnegrab Tascha av Trinento Kongsberg 3074 Sande 92069020 tron-gr@online.no www.trinento.com
  12.05.2021 Ukjent Svarteborg Haino vom Team Huhnegrab Team Cayira Fiona Sarpsborg 1816 Skiptvedt 90040552 steinar.aagaard@gmail.com  
  11.05.2021 Ukjent Rustøls Efo di casa Caputi Rustøls Ilana Bergen 5353 Straume 92477788 Tom_stolen@hotmail.com Facebook: Kennel Rustols
  10.05.2021 07.07.2021 Zynken Hylteland's Apart Cora av Zynken Agder 4735 Evje 47942559 / 40524512 ingemaa@online.no Facebook Zynken
  07.05.2021 05.07.2021 Frøyhagaarden Skogroen`s Amigo Karmakollen`s Carmenzita Indre Østfold 1880 Eidsberg 41223350 ackleppe@hotmail.com froyhagaarden.no
  06.05.2021 07.07.2021 Karmakollen Xantos Vom FreeseLand Fughita`s Panda Oppland 5710 Skulestadmo 93061312 renimamta@hotmail.com Facebook
  03.05.2021 Ukjent Rustadmoen Falkøen's Vasko Rustadmoens Minda Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
  01.05.2021 01.07.2021 Vargfjell Orex Aykmar Vargfjells Tascha Kongsberg 3050 Mjøndalen 41691405 Trude-ha@online.no Kennel Vargfjell.no
  01.05.2021 01.07.2021 Haukåsen Rustøls Qygo Haukåsens Hwie Sarpsborg 1664 Rolvsøy 47284040 chriwes@live.no http://www.kennelhaukaasen.com/
  29.04.2021 28.06.2021 Veatoppen Gino Della Valcuvia Rallarbo’s Ericka Rogaland 4276 Veavågen 47464077 j_skartveit@hotmail.com   
  29.04.2021 Ukjent Svarteborg Haino vom Team Huhnegrab Rustøls Naxana Sarpsborg 1816 Skiptvedt 90040552 post@beibar.no  
  29.04.2021 28.06.2021 Redi Felgen Falkøen's Bono Fjellas Henny Fredrikstad 1708 Sarpsborg 45601970 tomatle.nohr@gmail.com Kennel Redi Felgen på Facebook
  28.04.2021 TOM Solhella Rustøl`s Qygo Irina av Solhella Indre Østfold/Sarpsborg 1816 Skiptvet 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com  
  27.04.2021 27.06.2021 Komsa Dirty Harry av Thorarinn Komsa's Pippi Fredrikstad/Finnmark 1593 Svinndal 46542239 /ang kull 91534484 monasoderholm29@gmail.com / ojala@online.no  https://www.kennelkomsa.no
  26.04.2021 25.06.2021   Dirty Harry av Thorarinn Romi's Wimmy Haugaland   99129932 marcogutten@outlook.com  
  25.04.2021 24.06.2021 Solhella Abiaga`s Safari Evita av Solhella Indre Østfold/Sarpsborg 1816 Skiptvet 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com  
  22.04.2021 Ukjent Malacita Xantos vom Freese Land Blåbærtangen's Ilexia Oppland   98823627 saraks86@gmail.com  
  19.04.2021 TOM Komsa Falkøen's Bono Cher von der Freiheit Westerholt Fredrikstad /Finnmark 1593 Svinndal 46542239 monasoderholm29@gmail.com https://www.kennelkomsa.no
  11.04.2021 10.06.2021 Allfast Rustøl's Maestro Geisha av Allfast Bergen 5334 Hellesøy 99213625 / 93405315 jarletjeld@outlook.com - solvi.norstrand@outlook.com https://www.facebook.com/kennelallfast
  07.04.2021 Ukjent Rustadmoen Falkøen's Vasko Rustadmoens Nemesis Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
  06.04.2021 05.06.2021 Rallarbo Gino Della Valcuvia Rallarbo's Yanita Rogaland 4336 Sandnes 99086948 tommy.oftedal@halliburton.com  
  06.04.2021 TOM Berglitunet Team Marlboro Apollo Fjellas Itzy Indre Østfold 1892 Degernes 92082913 christin@royert.no Kennel Berglitunet på Facebook
  05.04.2021 07.06.2021 Komsa Haino vom Team Hühnegrab Komsa's Nix Finnmark - Fredrikstad 9511 Alta 91340380 / 46542239 ojala@online.no - monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
  04.04.2021 04.06.2021 Røstadgården Dirty Harry av Thorarinn Honey von Turia Drimas Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/
  04.04.2021 05.06.2021 Fughita Falkøen's Bono Fughita`s Qleo Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 kennelfughita@gmail.com www.fughita.com
  01.04.2021 31.05.2021 Falkøen Falkøens Bono Daggy vom Kurfürstendamm Hedmark 2420 Trysil 99740250 / 47804848 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook - Kennel Falkøen
  24.03.2021 22.05.2021 Fughita Haino vom Team Hühnegrab Fughita`s Sookie Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 kennelfughita@gmail.com www.fughita.com
  20.03.2021 19.05.2021 Rallarbo Falkøen’ Bono Rallarbo’s Karma Rogaland 4333 Oltedal 46785785 Tore.offshore@gmail.com Facebook Kennel Rallarbo
  20.03.2021 Ukjent Sjetnehagen Team Marlboro Apollo Sjetnehagen's Dixie Nordenfjeldske 7059 Jakobsli 45392910 rinasp@gmail.com Sjetnehagen.no/FB
  14.03.2021 20.05.2021 Frøyhagaarden Skogroen`s Amigo Amira av Frøyhagaarden Indre Østfold 1880 Eidsberg 41223350 anncathrinop@gmail.com froyhagaarden.no /Frøyhagaarden på FB
  12.03.2021 13.05.2021 Zeppo Karmakollen´s Hero Falkøen´s Ona Arendal 4815 Saltrød 47764717 capttorelarsen@gmail.com  
  11.03.2021 12.05.2021 Finika Team Marlboro Apollo Finika's Mira Hedmark/Nordenfjeldske 2340 Løten 41854656 jannicken@dr-clauders.no finika.no
  07.03.2021 06.05.2021 Theahagen Xantos Vom Freese Land N`pallaz av Theahagen Nordenfjeldske 7334 Storås 92843425 maritkristinesamskott@msn.com FB Marit Kristine Samskott
  04.03.2021 Ukjent Malacita Karmakollen's Hero Chaila's Asha Nordenfjeldske/Oppland   91170102 / 98823627 eggan90@gmail.com / saraks86@gmail.com Kennel Malacita (facebook)
  27.02.2021 28.04.2021 Svebø Falkøen's Bono Fanta av Svebø Bergen 5708 Voss 45003121 sbsteinsland@icloud.com https://www.facebook.com/groups/175579766830
  23.02.2021 26.04.2021 Wennigården Falkøen's Bono Hyltelands Rona Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 Rorind@online.no  
  21.02.2021 22.04.2021 Rallarbo Gino Della Valcuvia Rallarbo's Kelly Rogaland 4336 Sandnes 91887345 petter.mehlum@fkra.no  
  19.02.2021 21.04.2021 Ingodd Ingodds Grassano Ingodds Ellys Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
  14.02.2021 Ukjent Falkøen Gino della Valcuvia Falkøens Vatzy Hedmark 2420 Trysil 99740250 / 47804848 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook - Kennel Falkøen
  13.02.2021 14.04.2021 Skoglytrollet Falkøens Vasko Skoglytrollets Chilly Bergen 5267 Espeland 46412050 ss@janus.no www.skoglytrollet.com
  09.02.2021 Ukjent Schaferborgen Falkøen's Bono Y-Lady Av Schaferborgen Rogaland 4309 Sandnes 99538440 svein-egil.vagle@lyse.net  
  07.02.2021 10.04.2021 Romi Haino vom Team Hühnegrab Romi's Qwelle Romerike/Nordenfjeldske 1900 Fetsund 92843969 / 92255195 lai-hoe@online.no / meradog@online.no www.romi.no
  01.02.2021 02.04.2021 Komsa Pax Du Mont des Noirfeux Komsa's Lana Fredrikstad 1593 Svinndal 46542239 monasoderholm29@gmail.com https://www.kennelkomsa.no
  29.01.2021 31.03.2021 Svebø Team Marlboro Apollo Kelly av Svebø Bergen 5708 45003121 sbsteinsland@icloud.com https://www.facebook.com/groups/175579766830
  29.01.2021 TOM Solhella Haino vom Team Hühnegrab Bar-baras Zahra Indre Østfold 1816 Skiptvedt 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com  
  28.01.2021 27.03.2021 Team Bazi Rustøl's Maestro Chaila's Zizzi Hedmark 2330 95404431 vol740@hotmail.com  
  25.01.2021 TOM Bukkesti Pax du Mont des Noirfeux Bukkesti Tara Indre Østfold 1809 Askim 46431339 niknilse@online.no Kennel Bukkesti på Facebook
  24.01.2021 Ukjent Wennigården Tell von Ghattas Ottie av Wennigården Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
  22.01.2021 24.03.2021 Ingodd Ingodds Grassano Ingodds Qarmenzzina Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
  21.01.2021 17.03.2021 Exram Rustøls Onex Ofira vom Schwedering Agder 4708 Vennesla 98294305 terjevehus@gmail.com  
  14.01.2021 16.03.2021 Woxendahl Chaila's Grand Tyson Xenia vom Napte-Emmer-Eck Nordenfjeldske 7620 Skogn 99367253 woxholt@hotmail.com  
  12.01.2021 13.03.2021 Team Marlboro Apollo Kn Believe Tromsø 9059 Storsteinnes 95100122 Karin-di@online.no  
  09.01.2021 14.03.2021 Falkøen Karmakollens Hero Falkøens Iris Hedmark 2420 Trysil 99740250 / 47804848 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook - Kennel Falkøen
  08.01.2021 Ukjent Pitterhaugen Falkøens Bono Gipsygårdens Roli Bergen 5868 Bergen 90629086 pgunna-l@online.no  
  07.01.2021 05.03.2021 Bar-Bara's Rustøls Qigo Bar-Bara's Zelda Sarpsborg 1892 Degernes 97065708 barbaras@hotmail.no  
  04.01.2021 TOM Welincha Welincha's Donald Denzel Welincha's Imme Indre Østfold 1860 Trøgstad 99234284 / 91121091 leif@haakanes.no https://www.facebook.com/groups/1597344510556453
  02.01.2021 05.03.2021 Finika Team Marlboro Apollo Rallarbo's Quintella Hedmark/Nordenfjeldske 2340 41854590 frode@dr-clauders.no Kennel Finiks
  01.01.2021 06.03.2021 Ingodd Dirty Harry av Thorarinn Ingodds Lara Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
  31.12.2020 28.02.2021 Solhella Isko von der Burg Reichenstein Jara av Solhella Indre Østfold 1816 Skiptvet 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com www.Sjetnehagen.no 
  28.12.2020 25.02.2021 Katsuko Rustøls Qygo Katsuko Abby Romerike 1920 Sørumsand 94971452 Chrizand@online.no  
  26.12.2020 28.02.2021 Rallarbo Rustøl's Maestro Rallarbo's Wendy Rogaland 4336 Sandnes 99086948 tommyoftedal@hotmail.com  
  21.12.2020 17.02.2021 Proline Falkøens Vasko Prolines Linea Sarpsborg 1734 Hafslundsøy 97709896 jostein@porthos.no www.kennelproline.com 
  18.12.2020 Ukjent Sjetnehagen Dirty Harry av Thorarinn Sjetnehagen's Zeek Nordenfjeldske 7059 Jakobsli 45392910 rinasp@gmail.com  
  13.12.2020 12.02.2021 Welincha Welincha's Donald Denzel Welincha's Olly Indre Østfold 1860 Trøgstad 99234284 / 91121091 leif@haakanes.no https://www.facebook.com/groups/1597344510556453
  13.12.2020 10.02.2021 Yobaro Team Cayira Hercules Yobaro's Jippi Nordenfjelske 2435 Braskereidfoss 41313837 toredanielsen@outlook.com https://www.facebook.com/Kennel-Yobaro-274031625964424
  13.12.2020 Ukjent Wennigården Rustøls Goliath Ollie av Wennigården Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 Rorind@online.no  
  10.12.2020 TOM Solhella Rustøl's Qygo Irina av Solhella Indre Østfold 1816 Skiptvet 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com  
  06.12.2020 04.02.2021 Burrymo Falkøen's Bono Romi's Xexxi Oslo 1900 Fetsund 91364047 / 90726450 burrymo@frisurf.no www.kennelburrymo.net
  06.12.2020 07.02.2021 Rottenhaller Hylteland's Akiro Hazel Av Rottenhaller Tromsø 9512 Alta 95728300 / 91612540 post@kennelrottenhaller.com kennelrottenhaller.com
  04.12.2020 05.02.2021 Vargfjell Orex Aykmar Vargfjells R-Aska Kongsberg 3050 Mjøndalen 41691405 Trude-ha@online.no www.Vargfjell.com  
  29.11.2020 30.01.2021 Ingodd Ingodds Kozax Ingodds Fia Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
  25.11.2020 24.01.2021 Exram Hainovom team Huhnegrab Rustøls O-Karla Agder 4708 98294305 Terjevehus@gmail.com  
  24.11.2020 23.01.2021 Chaila Team Marlboro Apollo Chaila's Xtreme Xaga Nordenfjeldske 7519 Elvarli 97484081 / 98639327 ingvild@chaila.net , oa@chaila.net www.chaila.net
  21.11.2020 18.01.2021 Ulvespranget Team Cayira Qaiser Ingodds Qazzina Agder 4957 Risør 95299577 stemarsrosie@gmail.com https://ulvespranget.simdif.com
  21.11.2020 20.01.2021 Katsuko Olexius Zwen Calippo Kelly Romerike/ Hedmark 2080 Eidsvoll 47505045 nordahl.aina@gmail.com https://www.facebook.com/KennelKatusko
  21.11.2020 17.01.2021 Wolfherzen Karmakollen's Hero Bibi Mavic Poland Hedmark 2410 46917021 bibimavicpoland@outlook.com  
  20.11.2020 21.01.2021 Komsa Hachiko vom Messina Komsa's Aischa Fredrikstad 1593 Svinndal 46542239 monasoderholm29@gmail.com https://www.kennelkomsa.no
  19.11.2020 21.01.2021 Wennigården Team Cayira’s Odd Team Rapi Uxi Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 Rorind@online.no  
  19.11.2020 Ukjent Zynken Haino vom team Hühnegrab Mimi vom Naisshof Agder 4735 Evje 47942559 / 40524512 ingemaa@online.no Facebook Zynken
  15.11.2020 12.01.2021  Komsa Rustøl's Onex Komsa's Armani Fredrikstad 1593 Svinndal 46542239 monasoderholm29@gmail.com https://www.kennelkomsa.no
  11.11.2020 10.01.2021  Chaila Falkøen's Vasko Chaila's Xi Nordenfjeldske 7519 Elvarli 97484081 / 98639327 egganis@gmail.com  
  08.11.2020 03.01.2021  Yobaro Olexius Zwen Rustøl's Lara Nordenfjelske 2435 Braskereidfoss 41303287 toredanielsen@msn.com https://www.facebook.com/Kennel-Yobaro-274031625964424
  06.11.2020 08.01.2021 Sjetnehagen Fynn Vom Suentelstein Sjetnehagen's Adore Nordenfjeldske 7059 Jakobsli 45392910 rinasp@gmail.com www.Sjetnehagen.no 
  06.11.2020 Ukjent Svarteborg Haino Vom Team Huhnegrab Team Cayra Fiona Sarpsborg 1816 Skiptvet 90040552 steinar.aagaard@gmail.com  
  05.11.2020 TOM  Allfast Caspar Vom Pendler Raika von Schwarzen Stamm Bergen 5334 Hellesøy 99213625 solvi.norstrand@outlook.com https://www.facebook.com/kennelallfast
  30.10.2020 28.12.2020  Saqro Olexius Zwen Rallarbo's Qluss Nordenfjeldske 2283 Åsnes Finnskog 92989007 kennel@saqro.no  
  29.10.2020 30.12.2020  Fjella Komsas Le Swag Fjellas Jenny Halden og Sarpsborg 1786 Halden 92824142 monica.otte.nohr@halden.net www.fjella.net
  28.10.2020 25.12.2020  Yobaro Falkøen's Vasko Yobaro's Sassy Nordenfjelske 2435 Braskereidfoss 41303287 toredanielsen@outlook.com https://www.facebook.com/Kennel-Yobaro-274031625964424
  24.10.2020 24.12.2020  Røstadgården Adler See Wisum Ice Tindra Krissy Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/
  22.10.2020 UKJENT Rustadmoen Falkøen's Igor Rustadmoens Minda Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
  19.10.2020 UKJENT Zynken Haino vom Team Hühnegrab Thomsebo Talina Agder 4735 Evje 47542559 ingemaa@online.no Kennel Zynken Facebook
  19.10.2020 20.12.2020  Solhella Abiaga's Octavio Lillfee von Momax Indre Østfold 1816 Skiptvet 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com  
  14.10.2020 13.12.2020  Svebø Falkøen's Bono Cindy av Svebø Bergen 5708 Voss 45003121 sbsteinsland@icloud.com www.kennel-sveboe.com
  09.10.2020 09.12.2020  Malacita Rustøl's Maestro Rewyrs Ronja Oppland 2435 Braskereid 98823627 saraks86@gmail.com Kennel Malacita på facebook
  07.10.2020 06.12.2020  Hennagarden Rustøls Nero Hennagardens Destra Oppland 2372 Brøttum 92063428 karihelene@hennagarden.no www.hennagarden.no
  05.10.2020 05.12.2020  Trinento Falkøens Bono Ranja av Trinento Kongsberg 3074 Sande 92069020 tron-gr@online.no www.trinento.com
  03.10.2020 05.12.2020  Nielah Hylteland's Akiro Lexy av Waltzygården Oppland 2611 Lillehammer 95280210
bjornemo@bbnett.no   
  03.10.2020 UKJENT Malacita Hulk van de Tempelhoeve Chaila's Asha Nordenfjeldske 2435 Braskereidfoss (Sara) 98823627 / 91170102 saraks86@gmail.com Kennel Malacita på facebook
  02.10.2020 30.11.2020  Komsa Blak vom Waldfurther-Wald Komsa's Løkky Fredrikstad 1593 Svinndal 46542239 Monasoderholm29@gmail.com https://www.kennelkomsa.no
  01.10.2020 01.12.2020  Rustadmoen Falkøen's Vasko Rustadmoens Quintessence Tessa Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
  29.09.2020 25.11.2020  Bar-Bara's Rustøls Onex Hassenkam's Gumse Sarpsborg 1892 Degernes 97065708 barbaras@hotmail.no  
  29.09.2020 27.11.2020  Luberheide Rallarbo`S Sakho Roxy Vom Pendler Rogaland 4355 Kvernland 98212470 olavofteda@hotmail.com  
  28.09.2020 29.11.2020  Welincha Romi's Wembley Georgia Vom Messina Indre Østfold 1860 Trøgstad 99234284 / 91121091 leif@haakanesmaskin.no https://www.facebook.com/groups/1597344510556453/?ref=share
  25.09.2020 27.11.2020  Røstadgården Blak vom Waldfurther Wald Chamonas Xotica Hedmark 2480 Koppang 95279795 / 40724551 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/
  24.09.2020 TOM  Bukkesti falkøens bono bukkestis rikke irene indre østfold 1809 askim 46431339 svein.nilsen@jernia.no https://www.facebook.com/groups/135484586480100
  22.09.2020 21.11.2020  Fughita Hylteland's Akiro Fughita`s Pumpkin Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 kennelfughita@gmail.com www.fughita.com
  19.09.2020 23.11.2020  Bukkesti falkøens vasko bukkesti sheeba regal quatro indre østfold 1809 askim 46431339 svein.nilsen@jernia.no www.fughita.com
  18.09.2020 19.11.2020  Fughita Falkøen's Vasko Olexius Zally Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 kennelfughita@gmail.com  
  18.09.2020 14.11.2020 Rallarbo Rallarbo's Sakho TORCAN's Waneska Rogaland 4336 Sandnes 99086948 tommy@dr-clauders.no  
  16.09.2020 UKJENT Schäferborgen Luis Vom Emkendorfer Park Y-Lady Av Schäferborgen Rogaland 4309 Sandnes 99538440 svein-egil.vagle@lyse.net  
  16.09.2020 14.11.2020 Fjella Rallarbos Sakho Fjellas Henny Halden og Sarpsborg 1786 Halden 92824142 Monica.otte.nohr@halden.net  
  11.09.2020 UKJENT Jowasco Rustøl's Maestro Jowascos Amora Indre Østfold 1735 Varteig   johharap@online.no  
  11.09.2020 UKJENT Ubere Matris Flash vom eisernen kreuz Cutulus kobra Frederikstad 3180 Nykirke 93670512    
  07.09.2020 05.11.2020  Zynken Falkøen's Bono Cora av Zynken Agder 4735 Evje 47942559 ingemaa@online.no Zynken Facebook
  31.08.2020 UKJENT Schäferåsen's Fynn Vom Suentelstein Q. Av Quantos Rogaland 4034 Stavanger 47511332 jone.olsen@lyse.net  
  30.08.2020 UKJENT Fjella Trönderjyckens Samuraj Fjellas Ea Halden og Sarpsborg 1786 Halden 92824142 Monica.otte.nohr@halden.net  
  28.08.2020 27.10.2020  Fjella Blak vom Waldfurther Wald Fjellas Goldie Halden og Sarpsborg 1786 Halden 92824142 Monica.otte.nohr@halden.net  
  27.08.2020 28.10.2020 Zynken Fynn vom Suentelstein Bambi av Heiagården Agder 4735 Evje 47942559 ingemaa@online.no Zynken Facebook
  27.08.2020 28.10.2020   Abiaga's Octavio Bar Bara's Jenny Møre og Romsdal 6160 Hovdebygda 90074514 p-o-rys@online.no  
  26.08.2020 29.10.2020 Mosberghagen Rustøl's Maestro Wega vom Kirchblick Rogaland 4353 Klepp stasjon 95229719 guthorm_lothe@outlook.com www.mosberghagen.com
  24.08.2020 23.10.2020 Wennigården Skovhyttens Matthæus Rayka vom Streek Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
  21.08.2020 21.10.2020 Waltzygården Uzzo v Arlett Sabrina av Waltzygården Bergen 5239 Rådal 41387535 waltzygaarden@gmail.com  
  21.08.2020 24.10.2020 Exram Boss vom der Salehof Team Marlboro Rose Agder 4708 Vennesla 98294305 Terjevehus@gmail.com  
  20.08.2020 UKJENT Zupra Ingodds Grassano Rewyr's Quisha Nordenfjeldske 7083 Leinstrand 91747389 inge@zupra.com  
  19.08.2020 17.10.2020 Irbo Rustøl`s Nero Adler See Znuppa Indre Østfold 1860 Trøgstad 47311014 mherman3@online.no www.kennelirbo.dinstubio.no
  18.08.2020 UKJENT Utzon's Orex Aykmar Yolli von Vogelsberger Südhang Sarpsborg 1425 Ski 91800800 ivan@utzon.no   
  17.08.2020 17.10.2020  Wennigården Hylteland's Akiro Hylteland's Rona Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
  09.08.2020 Ukjent  Falkøen Falkøens Bono Falkøens Æ-Esta Hedmark 2420 Trysil 47804848 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook - Kennel Falkøen
  07.08.2020 06.10.2020 Rustadmoen Falkøen's Vasko Rustadmoens Nemesis Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
  29.07.2020 29.09.2020 Ingodd Don DI Casa Caputi Ingodds Lisanne Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
  27.07.2020 Ukjent  Sjetnehagen Caspar Vom Pendler Sjetnehagen's Winja Nordenfjeldske 7059 Jakobsli 45392910 Rinasp@gmail.com Kennel Sjetnehagen (side Facebook)
  27.07.2020 TOM Tempiq Caspar Vom Pendler Romi's Qippi Nordenfjeldske 7387 Singsås 47902039 roger.svendsen@gauldalen.no Facebook - Kennel Tempiq
  25.07.2020 23.09.2020 Malacita Team Marlboro Walleby Blåbærtangen's Ilexia Oppland 2435 Braskereid 98823627 saraks86@gmail.com kennel Malacita på facebook
  24.07.2020 Ukjent  Theahagen Xantos Vom Freese Land N`pallaz av Theahagen Nordenfjeldske 7334 Storås 92843425 maritkristinesamskott@msn.com FB Marit Kristine Samskott
  22.07.2020 Ukjent  Wennigården Zac Dei Precision Ottie Av Wennigården Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
  14.07.2020 Ukjent  Falkøen Falkøen´s Vasko Falkøen´s Ulme Hedmark 2420 Trysil 99740250 / 47804848 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook - Kennel Falkøen
  24.06.2020 25.08.2020  Komsa Falkøen's Vasko Komsa's Kessie Finnmark - Fredrikstad 9511 Alta 91340380 - 46542239 ojala@online.no - monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
  22.06.2020 23.08.2020 Ingodd Skovhytten's Matthaeus Ingodds Ellys Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
  18.06.2020 20.08.2020  Ingodd Ingodds Kondor Ingodds Wespe Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
  16.06.2020 14.08.2020  Zynken Hyltelands Akiro Heiagårdens Betzy Agder 4734 Evje 47942559 ingemaa@online.no FB Kennel Zynken
  14.06.2020 Ukjent  Karmakollen Falkøen's Vento Uljana Vom Quartier Latin Hedmark 2836 Biri 99477879/ 97697730 jonolasviund@hotmail.com FB Kennel Karmakollen
  13.06.2020 Ukjent  Falkøen Team Marlboro Uno Falkøens Lana Hedmark 2420 Trysil 47804848 - 48004848 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook - Kennel Falkøen
  12.06.2020 13.08.2020  Cindex Falkøen`s Vasko Ingodds Essina Nordenfjeldske 7236 Hovin 97740280/99363025 leif.lil@online.no https://www.facebook.com/groups/1155625534781574/?ref=bookmarks
  08.06.2020 07.08.2020 Bidja Caspar v. Pendler Team Cayira Lizzie Nordenfjeldske 7083 Leinstrand 91163622 annett@mardahl.no