Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Skriv inn epostadressen din (må være den som er registrert på Mekke), og trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

Listen er filtrert etter dato for parring.

Alle parringer skal meldes på Melding om parring senest 14 dager etter parring/fødsel.

Trykk her for fødsel Melding om fødsel

Ref Avl statutter

Gå inn på NKK Dogweb  for mer informasjon om hundene.

Trykk her for å komme inn på detaljert valpliste

For oppdrettere som skal ha gjort noen forandringer webmaster@nschk.no 

cute german shepherd puppies

(For å se våre oppdrettere, gå inn på denne siden Side: Oppdretter)

Dato for parring

Dato for fødsel

Grønn- Mange valper tilgjengelig

Gul - Få valper tilgjengelig

Rød - Alle solgt

Kennel navn Hannhundens navn Tispens navn Medlem i avdeling Post nr. og postadresse Mobil nr (til Norge +47) E-post Nettsted
23.02.2021 Wennigården Falkøen's Bono Hyltelands Rona Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 Rorind@online.no  
19.02.2021 Ingodd Ingodds Grassano Ingodds Ellys Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
13.02.2021 Skoglytrollet Falkøens Vasko Skoglytrollets Chilly Bergen 5267 Espeland 46412050 ss@janus.no www.skoglytrollet.com
09.02.2021 Schaferborgen Falkøen's Bono Y-Lady Av Schaferborgen Rogaland 4309 Sandnes 99538440 svein-egil.vagle@lyse.net  
07.02.2021 Romi Haino vom Team Hühnegrab Romi's Qwelle Romerike/Nordenfjeldske 1900 Fetsund 92843969 / 92255195 lai-hoe@online.no / meradog@online.no www.romi.no
01.02.2021 Komsa Pax Du Mont des Noirfeux Komsa's Lana Fredrikstad 1593 Svinndal 46542239 monasoderholm29@gmail.com https://www.kennelkomsa.no
29.01.2021 Svebø Team Marlboro Apollo Kelly av Svebø Bergen 5708 45003121 sbsteinsland@icloud.com https://www.facebook.com/groups/175579766830
29.01.2021 Solhella Haino vom Team Hühnegrab Bar-baras Zahra Indre Østfold 1816 Skiptvedt 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com  
28.01.2021 Team Bazi Rustøl's Maestro Chaila's Zizzi Hedmark 2330 95404431 vol740@hotmail.com  
25.01.2021 Bukkesti Pax du Mont des Noirfeux Bukkesti Tara Indre Østfold 1809 Askim 46431339 niknilse@online.no Kennel Bukkesti på Facebook
24.01.2021 Wennigården Tell von Ghattas Ottie av Wennigården Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
22.01.2021 Ingodd Ingodds Grassano Ingodds Qarmenzzina Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
21.01.2021 Exram Rustøls Onex Ofira vom Schwedering Agder 4708 Vennesla 98294305 terjevehus@gmail.com  
14.01.2021 Woxendahl Chaila's Grand Tyson Xenia vom Napte-Emmer-Eck Nordenfjeldske 7620 Skogn 99367253 woxholt@hotmail.com  
12.01.2021 Team Marlboro Apollo Kn Believe Tromsø 9059 Storsteinnes 95100122 Karin-di@online.no  
09.01.2021 Falkøen Karmakollens Hero Falkøens Iris Hedmark 2420 Trysil 99740250 / 47804848 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook - Kennel Falkøen
08.01.2021 Pitterhaugen Falkøens Bono Gipsygårdens Roli Bergen 5868 Bergen 90629086 pgunna-l@online.no  
07.01.2021 Bar-Bara's Rustøls Qigo Bar-Bara's Zelda Sarpsborg 1892 Degernes 97065708 barbaras@hotmail.no  
04.01.2021 Welincha Welincha's Donald Denzel Welincha's Imme Indre Østfold 1860 Trøgstad 99234284 / 91121091 leif@haakanes.no https://www.facebook.com/groups/1597344510556453
02.01.2021 Finika Team Marlboro Apollo Rallarbo's Quintella Hedmark/Nordenfjeldske 2340 41854590 frode@dr-clauders.no Kennel Finiks
01.01.2021 Ingodd Dirty Harry av Thorarinn Ingodds Lara Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
31.12.2020 Solhella Isko von der Burg Reichenstein Jara av Solhella Indre Østfold 1816 Skiptvet 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com www.Sjetnehagen.no 
28.12.2020 Katsuko Rustøls Qygo Katsuko Abby Romerike 1920 Sørumsand 94971452 Chrizand@online.no  
26.12.2020 Rallarbo Rustøl's Maestro Rallarbo's Wendy Rogaland 4336 Sandnes 99086948 tommyoftedal@hotmail.com  
21.12.2020 Proline Falkøens Vasko Prolines Linea Sarpsborg 1734 Hafslundsøy 97709896 jostein@porthos.no www.kennelproline.com 
18.12.2020 Sjetnehagen Dirty Harry av Thorarinn Sjetnehagen's Zeek Nordenfjeldske 7059 Jakobsli 45392910 rinasp@gmail.com  
13.12.2020 Welincha Welincha's Donald Denzel Welincha's Olly Indre Østfold 1860 Trøgstad 99234284 / 91121091 leif@haakanes.no https://www.facebook.com/groups/1597344510556453
13.12.2020 10.02.2021 Yobaro Team Cayira Hercules Yobaro's Jippi Nordenfjelske 2435 Braskereidfoss 41313837 toredanielsen@outlook.com https://www.facebook.com/Kennel-Yobaro-274031625964424
13.12.2020 Wennigården Rustøls Goliath Ollie av Wennigården Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 Rorind@online.no  
10.12.2020 TOM Solhella Rustøl's Qygo Irina av Solhella Indre Østfold 1816 Skiptvet 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com  
06.12.2020 04.02.2021 Burrymo Falkøen's Bono Romi's Xexxi Oslo 1900 Fetsund 91364047 / 90726450 burrymo@frisurf.no www.kennelburrymo.net
06.12.2020 07.02.2021 Rottenhaller Hylteland's Akiro Hazel Av Rottenhaller Tromsø 9512 Alta 95728300 / 91612540 post@kennelrottenhaller.com kennelrottenhaller.com
04.12.2020       Vargfjell Orex Aykmar Vargfjells R-Aska Kongsberg 3050 Mjøndalen 41691405 Trude-ha@online.no www.Vargfjell.com  
29.11.2020 30.01.2021 Ingodd Ingodds Kozax Ingodds Fia Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
25.11.2020 24.01.2021 Exram Hainovom team Huhnegrab Rustøls O-Karla Agder 4708 98294305 Terjevehus@gmail.com  
24.11.2020 23.01.2021 Chaila Team Marlboro Apollo Chaila's Xtreme Xaga Nordenfjeldske 7519 Elvarli 97484081 / 98639327 ingvild@chaila.net , oa@chaila.net www.chaila.net
21.11.2020 18.01.2021 Ulvespranget Team Cayira Qaiser Ingodds Qazzina Agder 4957 Risør 95299577 stemarsrosie@gmail.com https://ulvespranget.simdif.com
21.11.2020 20.01.2021 Katsuko Olexius Zwen Calippo Kelly Romerike/ Hedmark 2080 Eidsvoll 47505045 nordahl.aina@gmail.com https://www.facebook.com/KennelKatusko
21.11.2020 17.01.2021 Wolfherzen Karmakollen's Hero Bibi Mavic Poland Hedmark 2410 46917021 bibimavicpoland@outlook.com  
20.11.2020 21.01.2021 Komsa Hachiko vom Messina Komsa's Aischa Fredrikstad 1593 Svinndal 46542239 monasoderholm29@gmail.com https://www.kennelkomsa.no
19.11.2020 21.01.2021 Wennigården Team Cayira’s Odd Team Rapi Uxi Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 Rorind@online.no  
19.11.2020 Zynken Haino vom team Hühnegrab Mimi vom Naisshof Agder 4735 Evje 47942559 / 40524512 ingemaa@online.no Facebook Zynken
15.11.2020 12.01.2021  Komsa Rustøl's Onex Komsa's Armani Fredrikstad 1593 Svinndal 46542239 monasoderholm29@gmail.com https://www.kennelkomsa.no
11.11.2020 10.01.2021  Chaila Falkøen's Vasko Chaila's Xi Nordenfjeldske 7519 Elvarli 97484081 / 98639327 egganis@gmail.com  
08.11.2020 03.01.2021  Yobaro Olexius Zwen Rustøl's Lara Nordenfjelske 2435 Braskereidfoss 41303287 toredanielsen@msn.com https://www.facebook.com/Kennel-Yobaro-274031625964424
06.11.2020 08.01.2021 Sjetnehagen Fynn Vom Suentelstein Sjetnehagen's Adore Nordenfjeldske 7059 Jakobsli 45392910 rinasp@gmail.com www.Sjetnehagen.no 
06.11.2020 Ukjent Svarteborg Haino Vom Team Huhnegrab Team Cayra Fiona Sarpsborg 1816 Skiptvet 90040552 steinar.aagaard@gmail.com  
05.11.2020 TOM  Allfast Caspar Vom Pendler Raika von Schwarzen Stamm Bergen 5334 Hellesøy 99213625 solvi.norstrand@outlook.com https://www.facebook.com/kennelallfast
30.10.2020 28.12.2020  Saqro Olexius Zwen Rallarbo's Qluss Nordenfjeldske 2283 Åsnes Finnskog 92989007 kennel@saqro.no  
29.10.2020 30.12.2020  Fjella Komsas Le Swag Fjellas Jenny Halden og Sarpsborg 1786 Halden 92824142 monica.otte.nohr@halden.net www.fjella.net
28.10.2020 25.12.2020  Yobaro Falkøen's Vasko Yobaro's Sassy Nordenfjelske 2435 Braskereidfoss 41303287 toredanielsen@outlook.com https://www.facebook.com/Kennel-Yobaro-274031625964424
24.10.2020 24.12.2020  Røstadgården Adler See Wisum Ice Tindra Krissy Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/
22.10.2020 Ukjent Rustadmoen Falkøen's Igor Rustadmoens Minda Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
19.10.2020 Ukjent Zynken Haino vom Team Hühnegrab Thomsebo Talina Agder 4735 Evje 47542559 ingemaa@online.no Kennel Zynken Facebook
19.10.2020 20.12.2020  Solhella Abiaga's Octavio Lillfee von Momax Indre Østfold 1816 Skiptvet 92444090 kjerstin.havneraas@gmail.com  
14.10.2020 13.12.2020  Svebø Falkøen's Bono Cindy av Svebø Bergen 5708 Voss 45003121 sbsteinsland@icloud.com www.kennel-sveboe.com
09.10.2020 09.12.2020  Malacita Rustøl's Maestro Rewyrs Ronja Oppland 2435 Braskereid 98823627 saraks86@gmail.com Kennel Malacita på facebook
07.10.2020 06.12.2020  Hennagarden Rustøls Nero Hennagardens Destra Oppland 2372 Brøttum 92063428 karihelene@hennagarden.no www.hennagarden.no
05.10.2020 05.12.2020  Trinento Falkøens Bono Ranja av Trinento Kongsberg 3074 Sande 92069020 tron-gr@online.no www.trinento.com
03.10.2020 05.12.2020  Nielah Hylteland's Akiro Lexy av Waltzygården Oppland 2611 Lillehammer 95280210
bjornemo@bbnett.no   
03.10.2020 Ukjent Malacita Hulk van de Tempelhoeve Chaila's Asha Oppland og Nordenfjeldske 2435 Braskereidfoss (Sara) 7519 Elvarli (Johnny) 98823627 / 91170102 saraks86@gmail.com Kennel Malacita på facebook
02.10.2020 30.11.2020  Komsa Blak vom Waldfurther-Wald Komsa's Løkky Fredrikstad 1593 Svinndal 46542239 Monasoderholm29@gmail.com https://www.kennelkomsa.no
01.10.2020 01.12.2020  Rustadmoen Falkøen's Vasko Rustadmoens Quintessence Tessa Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
29.09.2020 25.11.2020  Bar-Bara's Rustøls Onex Hassenkam's Gumse Sarpsborg 1892 Degernes 97065708 barbaras@hotmail.no  
29.09.2020 27.11.2020  Luberheide Rallarbo`S Sakho Roxy Vom Pendler Rogaland 4355 Kvernland 98212470 olavofteda@hotmail.com  
28.09.2020 29.11.2020  Welincha Romi's Wembley Georgia Vom Messina Indre Østfold 1860 Trøgstad 99234284 / 91121091 leif@haakanesmaskin.no https://www.facebook.com/groups/1597344510556453/?ref=share
25.09.2020 27.11.2020  Røstadgården Blak vom Waldfurther Wald Chamonas Xotica Hedmark 2480 Koppang 95279795 / 40724551 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/
24.09.2020 TOM  Bukkesti falkøens bono bukkestis rikke irene indre østfold 1809 askim 46431339 svein.nilsen@jernia.no https://www.facebook.com/groups/135484586480100
22.09.2020 21.11.2020  Fughita Hylteland's Akiro Fughita`s Pumpkin Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 kennelfughita@gmail.com www.fughita.com
19.09.2020 23.11.2020  Bukkesti falkøens vasko bukkesti sheeba regal quatro indre østfold 1809 askim 46431339 svein.nilsen@jernia.no www.fughita.com
18.09.2020 19.11.2020  Fughita Falkøen's Vasko Olexius Zally Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 kennelfughita@gmail.com  
18.09.2020 14.11.2020 Rallarbo Rallarbo's Sakho TORCAN's Waneska Rogaland 4336 Sandnes 99086948 tommy@dr-clauders.no  
16.09.2020 Ukjent Schäferborgen Luis Vom Emkendorfer Park Y-Lady Av Schäferborgen Rogaland 4309 Sandnes 99538440 svein-egil.vagle@lyse.net  
16.09.2020 14.11.2020 Fjella Rallarbos Sakho Fjellas Henny Halden og Sarpsborg 1786 Halden 92824142 Monica.otte.nohr@halden.net  
11.09.2020 Ukjent Jowasco Rustøl's Maestro Jowascos Amora Indre Østfold 1735 Varteig   johharap@online.no  
11.09.2020 Ukjent Ubere Matris Flash vom eisernen kreuz Cutulus kobra Frederikstad 3180 Nykirke 93670512    
07.09.2020 05.11.2020  Zynken Falkøen's Bono Cora av Zynken Agder 4735 Evje 47942559 ingemaa@online.no Zynken Facebook
                   
        Valper under er sannsynligvis utlevert          
31.08.2020   Schäferåsen's Fynn Vom Suentelstein Q. Av Quantos Rogaland 4034 Stavanger 47511332 jone.olsen@lyse.net  
30.08.2020   Fjella Trönderjyckens Samuraj Fjellas Ea Halden og Sarpsborg 1786 Halden 92824142 Monica.otte.nohr@halden.net  
28.08.2020 27.10.2020  Fjella Blak vom Waldfurther Wald Fjellas Goldie Halden og Sarpsborg 1786 Halden 92824142 Monica.otte.nohr@halden.net  
27.08.2020 28.10.2020 Zynken Fynn vom Suentelstein Bambi av Heiagården Agder 4735 Evje 47942559 ingemaa@online.no Zynken Facebook
27.08.2020 28.10.2020   Abiaga's Octavio Bar Bara's Jenny Møre og Romsdal 6160 Hovdebygda 90074514 p-o-rys@online.no  
26.08.2020 29.10.2020 Mosberghagen Rustøl's Maestro Wega vom Kirchblick Rogaland 4353 Klepp stasjon 95229719 guthorm_lothe@outlook.com www.mosberghagen.com
24.08.2020 23.10.2020 Wennigården Skovhyttens Matthæus Rayka vom Streek Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
21.08.2020 21.10.2020 Waltzygården Uzzo v Arlett Sabrina av Waltzygården Bergen 5239 Rådal 41387535 waltzygaarden@gmail.com  
21.08.2020 24.10.2020 Exram Boss vom der Salehof Team Marlboro Rose Agder 4708 Vennesla 98294305 Terjevehus@gmail.com  
20.08.2020   Zupra Ingodds Grassano Rewyr's Quisha Nordenfjeldske 7083 Leinstrand 91747389 inge@zupra.com  
19.08.2020 17.10.2020 Irbo Rustøl`s Nero Adler See Znuppa Indre Østfold 1860 Trøgstad 47311014 mherman3@online.no www.kennelirbo.dinstubio.no
18.08.2020 Utzon's Orex Aykmar Yolli von Vogelsberger Südhang Sarpsborg 1425 Ski 91800800 ivan@utzon.no   
17.08.2020 17.10.2020  Wennigården Hylteland's Akiro Hylteland's Rona Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
09.08.2020   Falkøen Falkøens Bono Falkøens Æ-Esta Hedmark 2420 Trysil 47804848 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook - Kennel Falkøen
07.08.2020 06.10.2020 Rustadmoen Falkøen's Vasko Rustadmoens Nemesis Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
29.07.2020 29.09.2020 Ingodd Don DI Casa Caputi Ingodds Lisanne Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
27.07.2020   Sjetnehagen Caspar Vom Pendler Sjetnehagen's Winja Nordenfjeldske 7059 Jakobsli 45392910 Rinasp@gmail.com Kennel Sjetnehagen (side Facebook)
27.07.2020 TOM Tempiq Caspar Vom Pendler Romi's Qippi Nordenfjeldske 7387 Singsås 47902039 roger.svendsen@gauldalen.no Facebook - Kennel Tempiq
25.07.2020 23.09.2020 Malacita Team Marlboro Walleby Blåbærtangen's Ilexia Oppland 2435 Braskereid 98823627 saraks86@gmail.com kennel Malacita på facebook
24.07.2020   Theahagen Xantos Vom Freese Land N`pallaz av Theahagen Nordenfjeldske 7334 Storås 92843425 maritkristinesamskott@msn.com FB Marit Kristine Samskott
22.07.2020   Wennigården Zac Dei Precision Ottie Av Wennigården Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
14.07.2020   Falkøen Falkøen´s Vasko Falkøen´s Ulme Hedmark 2420 Trysil 99740250 / 47804848 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook - Kennel Falkøen
24.06.2020 25.08.2020  Komsa Falkøen's Vasko Komsa's Kessie Finnmark - Fredrikstad 9511 Alta 91340380 - 46542239 ojala@online.no - monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
22.06.2020 23.08.2020 Ingodd Skovhytten's Matthaeus Ingodds Ellys Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
18.06.2020 20.08.2020  Ingodd Ingodds Kondor Ingodds Wespe Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
16.06.2020 14.08.2020  Zynken Hyltelands Akiro Heiagårdens Betzy Agder 4734 Evje 47942559 ingemaa@online.no FB Kennel Zynken
14.06.2020   Karmakollen Falkøen's Vento Uljana Vom Quartier Latin Hedmark 2836 Biri 99477879/ 97697730 jonolasviund@hotmail.com FB Kennel Karmakollen
13.06.2020   Falkøen Team Marlboro Uno Falkøens Lana Hedmark 2420 Trysil 47804848 - 48004848 bjorn.lundberget@jolstad.no Facebook - Kennel Falkøen
12.06.2020 13.08.2020  Cindex Falkøen`s Vasko Ingodds Essina Nordenfjeldske 7236 Hovin 97740280/99363025 leif.lil@online.no https://www.facebook.com/groups/1155625534781574/?ref=bookmarks
08.06.2020 07.08.2020 Bidja Caspar v. Pendler Team Cayira Lizzie Nordenfjeldske 7083 Leinstrand 91163622 annett@mardahl.no www.ogklett.com
07.06.2020   Beibar Team Marlboros Uno Fanja av Zynken Grenland 3739 Skien 40175706 post@beibar.no   
06.06.2020 05.08.2020 Proline Abiaga`s Octavio Karaka V. Funken Spiel Sarpsborg 1734 Hafslundsøy 41655795 jostein@porthos.no  kennelproline.com
06.06.2020 04.08.2020 Katsuko Fynn vom Suentelstein Cara av Aursmoen Romerike 2080 Eidsvoll 47505045 nordahl.aina@gmail.com https://www.facebook.com/KennelKatusko
04.06.2020   Svarteberg Team Marlboro Uno Rustøls Naxana Sarpsborg 1816 Skiptvet 90040552 steinar.aagaard@gmail.com  
02.06.2020 02.08.2020 Bar-Bara's Abiaga's Octavio Bar-Bara's Zelda Sarpsborg 1892 Degernes 97065708 barbaras@hotmail.no   
* 06.05.2020 05.07.2020 Theahagen Anno av Quantos Haffranz av Quantos Nordenfjeldske 7300 Orkanger 92843425 maritkristinesamskott@msn.com FB Marit Kristine Samskott
02.05.2020   Wennigården Hyltelands Akiro Team Rapi Uxi Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
* 30.04.2020 30.06.2020 Theahagen Fynn Vom Suentelstein Haus Lintz Quazi Nordenfjeldske 7300 Orkanger 99415156 bbye44@msn.com FB:Bjørn Bye
* 29.04.2020   Svebø Falkøens Vasko Hakuri av Svebø Bergen 5708 Voss 45003121 sbsteinsland@icloud.com www.kennel-sveboe.com
28.04.2020 29.06.2020 Ann-Christin Skaiaa Team Marlboro Uno Falkøen's Dima Agder 4957 Risør 95299577 stemarsrosie@gmail.com  
27.04.2020   Fjella Rustøl`s Nero Fjellas Ea Halden 1777 Halden 92824142 monica.otte.nohr@halden.net www.fjella.net
22.04.2020 20.06.2020 Wolfherzen Alfarheims C-Uno Bibi Mavic Poland Hedmark 2410 Hernes 46917021  bibimavicpoland@outlook.com  
* 22.04.2020 10.06.2020 Saqro Dirty Harry av Thorarinn Yobaro's Sarah Hedmark 2283 Åsnes Finnskog 92989007 kennel@saqro.no  
* 15.04.2020 16.06.2020 Frøyhagaarden Armani Team Tierras Charras Karmakollen`s Holly Indre Østfold 1880 Eidsberg 41223350 ackleppe@hotmail.com  
10.04.2020 09.06.2020 Komsa Hylteland's Akiro Cher von der Freiheit Westerholt Fredrikstad - Finnmark 1593 Svinndal 46542239 - 91340380 monasoderholm29@gmail.com - ojala@online.no www.kennelkomsa.no
01.04.2020 TOM Røstadgården Dingo Di Casa Mary Ice Tindra Krissy Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/#
19.03.2020 18.05.2020 Trinento Falkøens Vento Zackie av Trinento Kongsberg 3074 Sande 92069020 tron-gr@online.no www.trinento.com
18.03.2020 18.05.2020 Svebø Falkøen's Vasko Lana av Svebø Bergen 5708 Voss 45003121 sbsteinsland@icloud.com www.kennel-sveboe.com
12.03.2020 13.05.2020 Hennagarden Rustøl`s Nero Hennagardens Destra Oppland 2372 Brøttum 92063428 karihelene@hennagarden.no www.hennagarden.no
08.03.2020 08.05.2020 Rustøl Kingsley vom Elbe-Saale Winkel Ilaisa von der Nadine Bergen 5305 Florvåg 92477788 tom_stolen@hotmail.com  www.rustol.com 
28.02.2020   Malacita Caspar Vom Pendler Rewyrs Ronja Oppland 2435 98823627 saraks86@gmail.com  
25.02.2020 23.04.2020 Rustadmoen Falkøen's Vasko Rustadmoens Quintessence Tessa Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
22.02.2020 25.04.2020 Falkøen Falkøen's Vasko Jessy von der Kleinen Mohr Hedmark 2420 Trysil 47804848 - 99740250 trysil@jolstad.no Kennel Falkøen på Facebook 
21.02.2020 19.04.2020 Steigen NOR Karmakollens Elvis Honey von Turia drimas Romerike 3440 Røyken 93007700 tkvam@me.com www.steigen.dog 
20.02.2020 20.04.2020 Komsa Hylteland's Akiro Komsa's Nix Finnmark - Fredrikstad 9511 Alta 91340380 - 46542239 ojala@online.no - monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
12.02.2020 15.04.2020 Bukkesti Grizzly vom Herbrammer-Wald Bukkesti Tara Indre Østfold 1809 Askim 46431339 svein.nilsen@jernia.no https://www.facebook.com/groups/135484586480100/?ref=bookmarks
09.02.2020 10.04.2020 Sandengaarden Rustøl's Nero Geisha Av Allfast Bergen 5108 Hordvik 47274161 Sandenmonica@gmail.com  
08.02.2020 08.04.2020 Ubere Matris Raiser's fanto Cutulus Kobra Frederikstad 3180 Nykirke 93670547 kegravgaard@mail.dk  
07.02.2020 05.04.2020 Katsuko Rustøls Nero Arielle av Aursmoen Romerike 1930 Aurskog 94971452 chrizand@online.no  
02.02.2020 01.04.2020 Wennigården Udro Vom Team Panoniansee Rayka Vom Streek Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
28.01.2020   Rustadmoen Falkøen's Vasko Rustadmoens Nemesis Hedmark 2406 Elverum 91749817 gunn.tove.bekken@gmail.com www.rustadmoen.com
27.01.2020 26.03.2020 Dory's Team V-E Gildewangen's Jo-Theo Romi's Viola Romerike 2114 Disenå 48212960 hjvigdis@online.no  https://www.facebook.com/Dorys-Team-V-E-306659463196147/
27.01.2020 TOM Ingodd Ingodds Grassano Ingodds Ellys Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
23.01.2020   Luberheide Rallarbo`s Gaston Silly von der Ostfriesischen Thing Statte Rogaland 4355 Kverneland 98212470 kennel-luberheide@hotmail.com   
23.01.2020 26.03.2020 Pitterhaugen Rallarbo's Gaston Gipsygårdens Roli Bergen 5868 Bergen 90629086 pgunna-l@online.no  
22.01.2020 24.03.2020 Heldenhaft Hercules vom Großen Ex Crissi av Heldenhaft Fredrikstad 1623 Gressvik 46760999 ipoemma@hotmail.com www.heldenhaft.no
22.01.2020 Karin-Diana Nordgård Caspar Wom Pendler Kn Bella Tromsø 9059 Storsteinnes 95100122 Karin-di@online.no  
17.01.2020 TOM Katsuko Don di Casa Caputi Cara av Aursmoen Romerike 2080 Eidsvoll 47505045 nordahl.aina@gmail.com  
16.01.2020 18.03.2020 Veemtroppen Rustøl's Goliath Veemtroppens Jippi Moss/Vestby 1555 Son 91391911 toaspen@frisurf.no http://veemtroppen.com/index.html
15.01.2020 Theahagen Burrymos Frisco Inka av Theahagen Nordenfjeldske 7300 Orkanger 99415156 bbye44@msn.com  
11.01.2020 11.03.2020 Frøyhagaarden Yumen vom Messina Karmakollen`s Carmenzita Indre Østfold 1880 Eidsberg 41223350 anncathrinop@gmail.com  
10.01.2020 Schæferborgen Luis v Emekndorfer Park Yanne av Schæferborgen Rogaland 4309 Sandnes 91314284 svein-egil.vagle@archerwell.com  
09.01.2020 09.03.2020 Romi Draco von Roosvec Romi's Qwelle Romerike/Nordenfjeldske 1900 Fetsund 92843969 / 92255195 lai-hoe@online.no / meradog@online.no www.romi.no
04.01.2020 TOM Ingodd Ingodds Kondor Ingodds Wespe Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no www.ingodds.com
03.01.2020 28.02.2020 Røstadgården Dingo Di Casa Mary Lykke av Røstadgården Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com https://rostadgarden.webnode.com/
31.12.2019 04.03.2020 Finika Caspar v. Pendler Rallarbo's Quintella Hedmark 2340 Løten 41854656 frode@dr-clauders.no  
31.12.2019 02.03.2020 Falkøen Dirty Harry av Thorarinn Falkøens Dina Hedmark 2420 Trysil 47804848 trysil@jolstad.no  
23.12.2019 Svebø Boku vom Haus Jurincie Cindy av Svebø Bergen 5708 Voss 45003121 sbsteinsland@icloud.com  
16.12.2019 Fjella Fjellas Emeric Team Sajo Fleur Halden 1777 Halden 92824142 monica.otte.nohr@halden.net www.fjella.net 
01.12.2019 02.02.2020 Rottenhaller Quyndios vom Suentelstein Hazel Av Rottenhaller Tromsø og omegn 9512 Alta 95728300/91612540 post@kennelrottenhaller.com www.kennelrottenhaller.com
29.11.2019 Fughita Boku vom haus jurincie Fughita`s Qleo Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 soelviszoo.halden@gmail.com www.fughita.com
29.11.2019 30.01.2020 Komsa Marlo vom Haus Tchorz Komsa's Lycke Finnmark - Fredrikstad 9511 Alta 91340380 - 46542239 ojala@online.no - monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
18.11.2019 15.01.2020 Komsa Leopold vom Zellwaldrand Komsa’s Lana En Finnmark - Fredrikstad 9511 Alta 91340380 - 46542239 ojala@online.no - monasoderholm29@gmail.com www.kennelkomsa.no
17.11.2019 16.01.2020 Finika Caspar Vom Pendler Finika`s Mira Hedmark/Nordenfjeldske 2340 Løten 41854656 jannicken@dr-clauders.no  
15.11.2019 13.01.2020 Luberheide Caspar vom Pendler Roxy Vom Pendler Rogaland 4355 98212470 kennel-luberheide@hotmail.com  
14.11.2019 Malacita Chaila's Grand Tyson Chaila's Asha Oppland 2435 98823627 saraks86@gmail.com Kennel Malacita på facebook
13.11.2019 12.01.2020 Finika Team Marlboro Apollo Finika's Maica Hedmark 2340 41854656 frode@dr-clauders.no  
10.11.2019 13.01.2020 Ulvebo Team Cayira Hercules Ulvebo's Fenya Nordenfjeldske 7540 Klæbu 99387959 trond@ulvebo.com Kennel Ulvebo på Facebook
08.11.2019 06.01.2020 Yobaro Team Cayira Qaiser Yobaro's Jippi Hedmark 2435 Braskereidfoss 41303287 kennelyobaro@gmail.com  
05.11.2019 03.01.2020 Komsa Falkøen’s Vasko Xilli vom Emkendorfer Park Fredrikstad - Finnmark 1593 Svinndal 46542239 - 91340380 monasoderholm29@gmail.com  www.kennelkomsa.no 
05.11.2019 TOM Røstadgården  Dingo Di Casa Mary  Perle av Røstadgården  Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com  https://rostadgarden.webnode.com/
03.11.2019 Fughita Ian vom kleinen Zauberberg Fughita`s Q-Zantha Sarpsborg 1894 Rakkestad 92296804 kennelfughita@gmail.com www.fughita.com
03.11.2019 03.01.2020 Ingodd Falkøens Vasko Ingodds Doccas  Nordenfjeldske 7040 Trondheim 99718130 liv.evjen@online.no  www.ingodds.com 
02.11.2019 01.01.2020 Burrymo Willas Vom Suentelstein Romi's Xexxi Oslo 1900 Fetsund 91364047 - 90726450 burrymo@frisurf.no  www.kennelburrymo.net 
27.10.2019 Exram Odylon vom Fichtenschlag Rustøl’s O’karla Agder 4708 Vennesla 98294305 Terje.vehus@vennesla.kommune.no 
26.10.2019 26.12.2019 Bukkesti Falkøens Vasko Welinchas Vizla av Tosebygda Indre Østfold 1809 Askim 46431339 niknilse@online.no 
25.10.2019 TOM Wolfherzen Falkøen's Vento Bibi Mavic Poland  Hedmark 2410 Hernes 46917021 bibimavicpoland@outlook.com 
24.10.2019 Hopinus Ixtrem vom Eisernen Kreuz Holly vom Hessenstein Nordenfjeldske 2016 Frogner 92844904 ingrid.austad@hotmail.com 
22.10.2019 21.12.2019 Romi Marlo Vom Haus Tchorz ( FCI ) Romi's Xi Romerike/Nordenfjeldske 1900 Fetsund 92843969 / 92255195 lai-hoe@online.no  / meradog@online.no  www.romi.no 
13.10.2019 13.12.2019 Trinento Willas vom Suentelstein Tascha av Trinento Kongsberg 3074 Sande 92069020    
08.10.2019 09.12.2019 Haukåsen Falkøens Vasko Haukåsens Denn etter Una Sarpsborg 1664 Rolvsøy 47284048 chriwes@live.no http://www.kennelhaukaasen.com
27.09.2019 28.11.2019 Zynken Rustøl's Nero Thomsebo Talina Agder 4735 Evje 47942559 -40524512 - 91596178 ingemaa@online.no Kennel Zynken facebook
23.09.2019 23.11.2019 Wennigården Quyndios vom Suentelstein Jenna av Waltzygården Hallingdal 6885 Årdalstangen 47163583 rorind@online.no  
17.09.2019 Rallarbo Caspar vom Pendler Rallarbo's Kelly Rogaland 4306 Sandnes 91887345 petter.mehlum@fkra.no 
17.09.2019 16.11.2019 Svebø Falkøens Vasko Fanta av Svebø Bergen   45003121  
14.09.2019 14.11.2019 Komsa Falkøen's Vento Komsa's Iben Fredrikstad - Finnmark 1593 Svinndal 46542239 - 91340380 monasoderholm29@gmail.com  www.kennelkomsa.no 
12.09.2019 NA Caspar vom Pendler Q. av Quantos Rogaland  4034 Stavanger  47511332 jone.olsen@lyse.net  NA
11.09.2019 09.11.2019 Zynken Team Paks's Gekko Quamzi av Zynken Agder 4735 Evje 47942559 ingemaa@online.no  
10.09.2019 09.11.2019 Røstadgården Adler See Wisum Chamonas Xotica Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com  https://rostadgarden.webnode.com/
08.09.2019   Falkøen Marlo vom Haus Thorz Falkøens Selma Hedmark   47804848    
28.08.2019 26.10.2019 Saquro Team Cayira Hercules Rallarbo`s Qluss Hedmark 2283 Åsnes 41100162 ac.kjensmo@gmail.com  
16.08.2019 15.10.2019 Røstadgården  Quyndios vom Suentelstein Ruby av Røstadgården Hedmark 2480 Koppang 95279795 rostadgarden@hotmail.com  https://rostadgarden.webnode.com/
10.08.2019 10.10.2019 Luberheide Caspar vom Pendler Quamara vom Luberheide Rogaland 4355 98212470 kennel-luberheide@hotmail.com  
16.06.2019 14.08.2019 Rallarbo Caspar vom Pendler Rallarbo's Diesel Rogaland 4306 Sandnes 46785785 tore.offshore@gmail.com 

* Dispensasjon gitt pga korona tiden og at noen krav ikke var iht regelverket.

Sist oppdatert 24.02.2021 kl. 11:58

Del denne siden med andre!

Share on Facebook

Personvernerklæring

Logg inn